02 Гру 2022, 13:38

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

На Чорну пʼятницю Projector закликає підтримати освіту й ЗСУ

Цього разу Projector запропонував придбати річну підписку не по знижці, а за донат – відразу на два благодійні фонди. З кожної покупки буде передано 50% на освітній жіночий фонд Projector Foundation та 50% – на «Повернись живим».

«Фонд Маша» розпочав реабілітацію жінок, які були в російському полоні

«Фонд Маша» виступив з ініціативою допомогти в реабілітації українок, яких звільнили з полону. Перша зміна за участі таких жінок та їх дітей вже сьогодні заїхала в офлайн-табір проєкту «Незламна мама». Місія «Фонду Маша» – відродження жінок задля відродження України.

Гурт Антитіла ремонтує танки

Благодійний Фонд «Антитіла» на чолі з музикантами популярного гурту оголосив новий збір коштів на ремонт трофейної бронетехніки, здобутої підрозділами Збройних Сил України, для повторного її використання проти ворога. Фондом АНТИТІЛА вже поновлено більше 100 автівок, 1 трофейний МТ-ЛБ, два танкових двигуни. І тепер ми з однодумцями, що мають золоті руки, беремось за важку техніку у великих об’ємах.

ГУР МО України отримало понад 1500 дитячих «малюнків для героїв»

29 листопада в рамках загальнонаціонального проєкту вдячності захисникам “Малюнок Герою” пройшло вручення понад 1500 малюнків українських дітей ГУР. Це рекордна, найбільша кількість дитячих малюнків, що колись була передана військовим. У рамках проєкту протягом пів року кожен маленький українець міг виразити свою вдячність сучасним героям. Серед сотень дитячих робіт – малюнки сина Джамали, доньки Тоні Матвієнко, сина та доньки Світлани Тарабарової, сина Ганни Завальської, онука Ірини Данилевської та синів Маші Дідковської.

ІКМ презентував проєкт із безкоштовної психологічної підтримки вчителів

«Інститут когнітивного моделювання» розпочинає проєкт із надання практичних психологічних порад та безкоштовних лекцій вчителям українських загальноосвітніх шкіл. ІКМ прийняв рішення започаткувати проєкт, у межах якого педагогічні працівники будуть отримувати важливі знання з базової психосоціальної допомоги. Лектори проєкту — досвідчені практичні психологи, арттерапевти, експерти з педагогічної психології. Проєкт для вчителів запустив з листопада 2022 року. 

Корпорація «Біосфера» зібрала 5000 екстрених боксів допомоги у ліфти багатоповерхівок міста Києва

Корпорація «Біосфера» разом із школою німецької мови StartDeutsch Schule та у координації з містом Києвом організували благодійну ініціативу по розміщенню у ліфтах багатоповерхівок міста Києва екстрених боксів допомоги. Всього було зібрано 5000 боксів. До складу кожного боксу входять вологі рушники «Чиста перемога», сухі серветки Selpak, пакет для сміття «Фрекен БОК», печиво, вода, одноразові стаканчики, а також заспокійливе. Весь зміст боксу забезпечився виключно власним коштом корпорації «Біосфера» та школи німецької мови StartDeutsch Schule.

Amazon Web Services надає Україні підтримки на 75 млн доларів

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та Директор з питань державної трансформації Amazon Web Services Ліам Максвелл підписали Меморандум про співпрацю у галузях цифрової трансформації, державного управління, цифрової грамотності та інновацій. Amazon Web Services надає підтримку Україні на 75 млн доларів. Ці кошти виділені на послуги з міграції державних реєстрів, інших необхідних для функціонування держави баз даних до хмарного середовища AWS.

SOCAR запускає новорічний благодійний проєкт

Відсьогодні стартує новорічний проект SOCAR спільно з благодійною платформою dobro.ua та фондом «Діти Героїв». В рамках ініціативи збиратимуться кошти на подарунки дітям, які втратили своїх батьків.

Датагруп-Volia долучається до допомоги звільненому Херсону

Датагруп-Volia прийняла рішення спрямувати ресурси на підтримку Херсону та її мешканців. За ініціативою керівництва компанії  Датагруп-Volia та Українсько-Ізраїльської місії Frida буде організовано виїзд медичних волонтерів, що складається із майже трьох десятків кращих українських медиків, які протягом двох днів, будуть безкоштовно опікуватись мешканцями Херсону.

Михайло Федоров повідомив про новий пакет підтримки Україні від Google

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час зустрічі з командою Google обговорив подальші можливості співпраці та спільні проєкти. У межах ініціатив із відновлення України Google.org надає грант у розмірі 2 мільйонів доларів США та підтримку Google.org Fellowship на розвиток цифрової освіти в Україні. Кошти спрямують на навчання українців та підвищення цифрової грамотності. Також компанія надасть 50 000 ліцензій Google Workspace для уряду України.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео