18 Лис 2022, 09:53

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Компанія «Агросвіт», яка виготовляє кукурудзу під ТМ «Брати кукурудзи» передала 50 тисяч банок кукурудзи для захисників

50 тисяч банок кукурудзи для захисників, тимчасово переселених осіб та людей на деокопуванних територіях. Це все про кукурудзу «Брати кукурудзи», яка є на полицях WOG MARKET! Продовжуємо знайомити тебе з компаніями, які, попри війну, працюють, допомагають армії та підтримують економіку України! Сьогоднішній герой проєкту «Герої всюди. Історії сміливих» – компанія «Агросвіт», яка виготовляє кукурудзу під ТМ «Брати кукурудзи».

Bickerstaff.284 перерахували 222317 гривень у фонд United24

За три отримані нагороди Red Dot Design Award команда агенції мала заплатити 222317 гривень. Але агенція перевела ці кошти у фонд United24. «Але кому тепер потрібні статуетки, якщо можна замість цього надавати по жопі москалям. Щоб Чорне море нам вміхнулось і дід Дніпро зрадів!»

Uber співпрацює з Агенцією ООН у справах біженців (UNHCR), щоб підтримати сім’ї переселенців екстреною допомогою

Станом на сьогодні Uber подолав понад 10 000 кілометрів у Київській, Львівській та Дніпропетровській областях, щоб доставити 168 вантажівок з предметами екстреної допомоги. Агенція ООН у справах біженців поширює необхідні предмети побуту та речі першої необхідності, такі як термоковдри, термоси та матраци, щоб допомогти сім’ям та громадам зігрітися. Щоб допомогти, Uber розробив спеціальну версію платформи Uber Direct. Вона дозволяє планувати, відправляти та відстежувати доставлення предметів екстреної допомоги з центральних складів до місцевих громад. Щоб забезпечити безперебійні доставлення, Uber також надає фахівцям цілодобову оперативну підтримку.

Мережа VARUS задонатила 1 млн гривень на морські дрони

Мережа супермаркетів VARUS долучилась до масштабного збору на придбання морських дронів. Ритейлер додав до вже зібраної суми 1 000 000 гривень. Щоб підсилити можливості ВМС України та відправити у всім відомому напрямку ще більше російських кораблів, Президент Володимир Зеленський оголосив про формування спеціального морського флоту – першого у світі флоту морських дронів.

Компанія MacPaw надаватиме щомісячну підтримку Фонду «Повернись живим» в розмірі $30к

Компанія MacPaw щомісяця надаватиме $30 000 Фонду «Повернись живим» на підтримку його операційної діяльності. MacPaw регулярно надаватиме Фонду «Повернись живим» цільову благодійну допомогу, а межах якої покриватмуться витрати на інституційну діяльність Фонду. Це — витрати, спрямовані на зарплати фахівців, оренду офісів з власними складами та оренду складу у Києві, де зберігаються найбільш габаритні одиниці допомоги Силам оборони України.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео