20 Тра 2022, 12:40

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

VARUS надав допомогу котикам у вигляді 700 кг корму

VARUS передав смачну допомогу притулку для тварин «Сіріус» на Київщині за підсумками благодійної акції «Допоможи другу» за підтримки благодійного фонду Happy Paw та торгової марки Purina ONE.
У період проведення акції 1 гривня з кожної покупки корму торгової марки Purina ONE у мережі VARUS йшла на підтримку безпритульних тварин.

Happy Paw збирає мільйон на добрі справи разом з Joker UA

Благодійний фонд Happy Paw і Залізний Джокер об’єдналися задля допомоги безпритульним тваринам та зупистили амбітну кампанію збору коштів «Залізні лапки». Першочергова ціль збору — побудувати ветеринарну кімнату у притулку “Відродження”, яка допоможе рятувати пухнасті життя.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
Міжнародна інвестиційна компанія «Freedom Finance Europe Ltd» та фонд «Твоя Опора» допомогли лікарням з обладнанням

У партнерстві з українським благодійним фондом «Твоя Опора» компанія «Freedom Finance Europe Ltd» закупила медичне обладнання на суму 9,5 мільйонів гривень. Воно вже працює та рятує життя у медзакладах трьох областей. Це — Дніпропетровщина, Миколаївщина та Київщина.

1+1 media та Rewilding Ukraine про необхідность захисту тварин, які страждають від війни рф в Україні

1+1 media та Rewilding Ukraine, громадської організації, що займається питанням відновлення природних ландшафтів, повернення диких тварин в природу та сталого розвитку громад, звертаються до міжнародної спільноти із захисту рослинного та тваринного світу, профільних організацій та небайдужих громадян по всьому світу. Також закликають профільні міжнародні організації об’єднатися та допомогти зберегти природні території та життя безневинних тварин в Україні.

Мережа EVA та «Повернись живим» започаткували благодійну ініціативу «Підтримай захисників»

Мережа EVA започаткувала нову благодійну ініціативу «Підтримай захисників» спільно з фондом «Повернись живим». З 16 травня клієнти EVA отримали змогу робити добровільні внески до фонду «Повернись живим» просто на касах магазинів мережі. Мінімальна сума добровільного внеску складає 1 грн. Максимальна – необмежена. Долучитись до ініціативи можуть всі клієнти EVA, незалежно від того, чи купували вони товари.

Креативники з Києва допомогли використати шкідливу звичку для допомоги Україні

У рамках проекту BudmoUA бари з різних країн організовують благодійні івенти для гуманітарної допомоги Україні. В меню з’явиться коктейль BudmoUA, всі кошти від якого підуть на обіди для більш ніж 16-и тисяч українців. Команда агентства idealers розробила ідею комунікаційної компанії, а точніше рецепт нового коктейлю BUDMO основними інгредієнтами до якого є Bravery, Unity, Dignity, Motivation, Optimism.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео