29 Июл 2022, 11:13

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Команда “Фактів тижня” передала дрон на передову

Команда «Фактів тижня» на телеканалі ICTV продовжує волонтерити. Редакція почала збір коштів на квадрокоптер для підрозділу ЗСУ на Донецькому напрямку. Це буде вже другий дрон для фронту. Перший команда купила на гонорари від перегляду матеріалів у соцмережах і передала воїнам, що стоять нині на одній з найпекельніших ділянок.

Новий магазин JYSK та новий напрямок благодійності

З нагоди відкриття нового магазину та вшановуючи День Державності JYSK у співпраці з ГО «Простір можливостей» розпочинає благодійну акцію. В ній можуть взяти участь усі покупці мережі, придбавши патріотичні наліпки. Всі виручені кошти будуть передані на реабілітацію захисників України. Попередня благодійна активність з продажу патріотичних наліпок дозволила всього за тиждень зібрати понад 230 тисяч грн.

Донатити на смачне для військових можна в OKKO

За статистикою від березня до 25 липня в OKKO пригостили 318 331 порціями кави/чаю та 186 978 хот-догами захисників і захисниць у гарячих точках. Донатити на смачне для військових можна й далі. Схема та ж сама: перераховувати бали можна у додатку Fishka (розділ Fishka Pay – Благодійність).

68 000 літрів природної «Моршинської» передали на потреби військових

Моршинська та благодійний фонд «Я допомагаю» продовжують надавати благодійну допомогу: лікарням, ЗСУ, ТрО, волонтерським організаціям. 68 000 літрів природної «Моршинської» передали на потреби військових на передовій та в гарячих точках.

200 000 гривень задонатила на Армію дронів компанія Uklon

200 000 гривень задонатила на Армію дронів компанія Uklon. Внесок зроблений у межах збору, ініційованого відомим журналістом-розслідувачем Михайлом Ткачем. Загалом Михайло планує зібрати 5 мільйонів гривень, і наразі вже зібрано 540 тисяч.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео