21 мільйон охоплення: як благодійний фонд з нуля реалізував соціальну кампанію про дітей війни
21 Лют 2024, 15:06

21 мільйон охоплення: як благодійний фонд з нуля реалізував соціальну кампанію про дітей війни

«Чуєш, про що це?». З таким меседжем вийшов благодійний фонд «Голоси дітей» до українських батьків, чиї діти переживають війну. Психологи фонду щомісяця обробляють тисячі звернень від дітей і батьків. Зі свого досвіду та на основі спільного з U-Report дослідження було виявлено — майже половина дітей не діляться з батьками своїми переживаннями про війну.

Команда побачила серйозну проблему, про яку важливо говорити, і зробили соціальну кампанію повністю своїми силами — від ідеї до реалізації. До розробки не залучали креативних чи рекламних агенцій. Проєкт зробили піарники, дизайнери, режмонти та смм-ники фонду.

Наприкінці минулого року запустили масштабну психоедукаційну соціальну кампанію. 7 реальних дітей з різним досвідом війни стали героями кампанії і розповіли свої історії.

Хтось із цих дітей пережив окупацію, хтось втратив дім, чиїсь тата зараз на фронті захищають країну. У соціальній кампанії батькам говорять, що важливо слухати і чути своїх дітей, коли вони говорять про війну, про те, що їм психологічно болить. Бо в розмовах з найближчими дорослими дітям легше проживати складний досвід.

Загальне охоплення соціальної кампанії «Чуєш» — понад 21 мільйонів українців. І це не враховуючи телемарафону «Єдині новини» та ще кількох медіа, які не змогли надати показники. Кампанія вийшла в 13 містах містах України на білбордах і сітілайтах, у київському метро, у потягах Укрзалізниці та на вокзалах сімох міст. Відеоролики були в ефірах 7 національних та всіх регіональних телеканалів та в потягах Інтерсіті. Аудіоролики звучали на 12 радіостанціях. 6 статей з історіями дітей-героїв соцкампанії опублікували в національних медіа. Партнери фонду розміщували банери на своїх сайтах та показували на екранах найбільших торгових центрів. І команда розповіла про кампанію на усіх своїх діджитал-платформах.

Від ідеї та креативу до продукції аудіо і відео — реалізувала самостійно внутрішня команда фонду. Вона не шукала фахвців на аутсорсі, бо саме люди, які працюють безпосередньо з дітьми, зможуть підібрати правильні меседжі і створити найкращий продукт.

Після запуску соціальної кампанії протягом кількох місяців до психологів фонду звернулося на 25% більше родин, ніж зазвичай. А ще, втричі зросла кількість звернень на нашу онлайн-лінію психологічної підтримки.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео