12 Січ 2023, 14:52

10 найпопулярніших каналів YouTube та скільки вони заробляють

YouTube став прибутковим джерелом доходу для творців платформи. Спочатку запущений для обміну відео, такими як навчальні посібники та блоги, сайт стрімко зріс лише за один рік, досягнувши 65 000 завантажень і 100 млн переглядів на день.

Тільки у третьому кварталі 2022 року дохід від реклами на YouTube перевищив 7 мільярдів доларів.

Тепер, маючи 2,5 млрд користувачів щомісяця, платформа проклала шлях для креаторів до отримання великої кількості підписників і, що ще важливіше, джерела доходу. Партнерська програма YouTube дозволяє креаторам заробляти гроші на рекламі, що транслюється в їхніх відео. Тільки у третьому кварталі 2022 року дохід від реклами на YouTube перевищив 7 мільярдів доларів. Щойно креатори здобудуть достатню кількість підписників, двері відкриваються для кількох шляхів отримання прибутку.

Для деяких креаторів дохід від реклами на YouTube є основним джерелом доходу, оскільки велика кількість підписників дає їм змогу підписувати угоди з брендами та рекламні партнерства. Тому легко зрозуміти, чому багато креаторів щодня завантажують відео на свою платформу, щоб отримати переваги великої кількості підписників на своєму каналі.

На даний момент канал YouTube з найбільшою кількістю підписників — індійська музична мережа T-Series з 229 млн. BonusInsider знайшов 10 каналів YouTube із найбільшою кількістю підписок і дослідив, який дохід вони принесли з самого початку. Усі дані в цій статті актуальні станом на листопад 2022 року.

Методологія

Дохід, розрахований у цій статті, базується на CPM і CPC.

CPM (Cost Per Mille) — це дохід, розрахований за кожні 1000 переглядів відео на YouTube.

CPC (ціна за клік) — це те, скільки рекламодавець платить за кожен клік по оголошенню.

Творець контенту отримує 55% від кожного долара, який платять рекламодавці, або в середньому $4,18 за кожні 1000 переглядів.

BonusInsider об’єднали два джерела, щоб отримати приблизний валовий дохід для кожного каналу YouTube. Середній CPM становить $7,60. Щоб підрахувати дохід для кожного каналу, ми використали грошовий калькулятор YouTube. Google отримує 45% доходів від реклами на YouTube. Таким чином, творець контенту отримує 55% від кожного долара, який платять рекламодавці, або в середньому $4,18 доларів за кожні 1000 переглядів.

BonusInsider дослідили топ-10 каналів із найбільшою кількістю підписок, беручи до уваги лише креаторів платформи. BonusInsider виключили YouTube Movies (158 млн підписників), YouTube Music (117 млн підписників) і YouTube Gaming (93,1 млн підписників), оскільки їх запускає сам YouTube. Дохід, отриманий від цих каналів, недоступний, оскільки ними керує безпосередньо YouTube.

Слід підкреслити, що це оцінки загального валового доходу кожного з 10 найкращих креаторів, який, у свою чергу, залежить від реклами, яку автор вирішив показувати у своїх відео. Наприклад, відеореклама (яка відтворюється на початку відео) є більш прибутковою, ніж банерна реклама (яка з’являється внизу екрана під час відтворення відео). Це необхідно враховувати при перегляді даних. Крім того, не кожне відео, створене креаторами, монетизується. Важливо мати це на увазі під час перегляду даних.

10 найпопулярніших Youtube-каналів 

1. T-Series — 233 млн підписників

Загальна кількість переглядів: 207 млрд
Загальний дохід: $408 млн

T-Series — це індійський музичний лейбл і кінокомпанія, яка почала використовувати YouTube у 2010 році. Маючи понад 207 млрд переглядів усіх своїх відео, T-Series міцно тримається як YouTube-канал з найбільшою кількістю підписок у світі. Це був перший YouTube-канал, який перевищив 100 мільйонів підписників у 2019 році. Канал відомий своїми чудово виконаними музичними відео та трейлерами до фільмів.

2. Cocomelon – Nursery Rhymes — 151 млн підписників

Загальна кількість переглядів: 114 млрд
Загальний дохід: $282 млн

Створений у 2006 році, дитячий освітній канал Cocomelon пропонує відео з дитячими віршиками. Спочатку відомий як Checkmate, у 2018 році він змінив свій бренд на Cocomelon і змінив логотип на телевізор у стилі кавуна. Зараз на каналі є вміст іспанською, португальською, китайською, німецькою та арабською мовами. Загальна кількість переглядів перевищує 114 млрд.

3. SET India — 149 млн підписників

Загальна кількість переглядів: 133 млрд
Загальний дохід: $263 млн

Sony Entertainment Television має понад 133 млрд переглядів усіх своїх відео. Він складається в основному з відеороликів, що висвітлюють моменти з шоу та фільмів Hindi Sony Entertainment Television. ТВ-шоу забезпечує сімейні розваги, які чудово підходять для YouTube, оскільки глядачі можуть подивитися фрагменти популярних шоу.

4. MrBeast — 127 млн підписників

Загальна кількість переглядів: 18 млрд 
Загальний дохід: $46 млн

MrBeast, також відомий як Джиммі Дональдсон — 24-річний американський ютубер, який знімає культові трюкові відео. MrBeast є людиною з найбільшою кількістю підписок на платформі. Він почав публікувати відео у 2012 році, коли йому було лише 13 років. З командою з 30 осіб, яка зараз керує каналом, він наразі є найбільш високооплачуваним креатором на платформі. Його відео набрали понад 18 млрд переглядів на його основному каналі.

5. PewDiePie — 111 млн підписників

Загальна кількість переглядів: 28 млрд
Загальний дохід: $64 млн

Колись канал із найбільшою кількістю підписок на YouTube у період з 2010 по 2013 роки PewDiePie був одним із каналів, які найшвидше зростали. Також відомий як Фелікс Арвід Ульф Шельберґ, PewDiePie найбільш відомий своїми відео let’s play. У 2019 році його випередила T-Series. Однак PewDiePie все ще залишається одним із каналів YouTube з найбільшою кількістю підписок у світі, із загальною кількістю переглядів понад 28 мільярдів.

6. Kids Diana Show — 103 млн підписників

Загальна кількість переглядів: 84 млрд 
Загальний дохід: $167 млн

Єва Діана Кідисюк — обличчя Kids Diana Show. Юна зірка народилася в 2014 році в Україні і веде на своєму каналі сюжетно-рольовий контент. Вона популярна серед дітей своїми навчальними та розважальними лайфстайл-відео. За час існування канал зібрав понад 84 млрд переглядів.

7. Like Nastya — 106 млн підписників

Загальна кількість переглядів: 85 млрд
Загальний дохід: $169 млн

Одна з наймолодших авторок у топ-10 YouTube-каналів з найбільшою кількістю підписок — Анастасія Сергіївна, також відома як Like Nastya. Російсько-американська ютуберка та її батьки транслюють дитячі історії та рольові ігри. В Анастасії діагностували ДЦП, і її вважають кумиром багатьох юних глядачів у всьому світі. Відео каналу разом мають понад 85 млрд переглядів.

8. WWE — 92 млн підписників

Загальна кількість переглядів: 72 млрд 
Загальний дохід: $144 млн

Канал World Wrestling Entertainment (WWE) є найбільшим у світі професійним реслінг-каналом. Його відео демонструють культові матчі та важливі моменти в історії WWE. Наповнений адреналіном і епатажем, канал набрав понад 72 мільярди переглядів.

9. Vlad and Niki — 92 млн підписників 

Загальна кількість переглядів: 70 млрд 
Загальний дохід: $140 млн

Влад і Нікі — два брати з росії, які зараз проживають у Маямі. Вони стали популярними в 2018 році, коли їхній батько залишив роботу через успіх каналу. Зараз вони ведуть 21 канал YouTube з рольовими іграми та відео в стилі відеоблогів, причому Vlad and Niki є їхніми найуспішнішими.

10. Zee Music Company — 91 млн підписників

Загальна кількість переглядів: 52 млрд 
Загальний дохід: $105 млн

Музична компанія Zee займає значну частину музичного ринку Боллівуду. Відео каналу містить яскраві музичні кліпи Боллівуду від деяких із найвідоміших імен у галузі. Орієнтовний дохід каналу становить 105 мільйонів доларів, і він планує продовжувати зростати.

Висновок

Зрозуміло, що кожен канал у списку має різну нішу та цільову аудиторію — переважно азіатське телебачення, дитячі канали та відео у форматі let’s play. Це підкреслює той факт, що певні типи контенту користуються значним попитом на платформі, що призводить до швидкого зростання певних каналів.

Сукупний дохід 10 каналів із найбільшою кількістю підписок наразі становить майже 1,8 мільярда доларів.

Партнерська програма YouTube у поєднанні зі зростаючим явищем «YouTube-селебріті» проклала прибуткову кар’єру для багатьох креаторів. Крім того, канали YouTube, якими керують великі компанії, мають більший прибуток, ніж канали, якими керують окремі особи. Загалом сукупний дохід 10 каналів із найбільшою кількістю підписок наразі становить майже 1,8 мільярда доларів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео