Випрямлення волосся – досить популярна процедура, котру регулярно роблять багато жінок. Її суть полягає у термічному впливі на пасма, завдяки чому вони розгладжуються. Таким чином, можна зробити охайну зачіску, волосся стає гладеньким та слухняним. Для цього використовують спеціальну техніку – випрямлячі, наприклад, такі, що представлені за посиланням: https://www.babylisspro.com.ua/catalog/vypryamiteli/. Проте випрямляти пасма необхідно, чітко дотримуючись певних правил, інакше можна зіпсувати їх. У статті ми зібрали топ помилок під час цієї процедури – не повторюйте їх, і навіть за регулярного випрямлення ваше волосся залишиться здоровим, сильним та красивим.
Ігнорування термозахисту
Спеціальні засоби для захисту від високої температури – взагалі must have для кожного випадку, коли ви використовуєте подібну техніку. Сушіння, завивання або випрямлення – це завжди вплив високої температури, а вона шкідлива для пасм. Якщо не користуватися термозахистом, з часом волосся стане сухим, ламким, тьмяним, втратить пружність та здоровий вигляд, а бонусом ви отримаєте посічені кінчики – боротися з усім цим доведеться довго.
Зараз виробники випускають безліч спеціальних засобів, що створюють на поверхні локонів невидиму тонку плівку, котра захищає від надмірної температури. Дуже зручною є косметика у вигляді спреїв та аерозолів, адже нею легко користуватися.
Надто висока температура
Ні, випрямлення не буде швидшим чи ефективнішим, якщо ви встановите дуже високу температуру. А ось пересихання ви отримаєте точно, і результати будуть такі ж, як при відсутності термозахисту.
Яка температура ідеальна? Все залежить від типу, стану та особливостей вашого волосся. Наприклад, пошкоджене, фарбоване чи тонке не можна випрямляти за температури більше 160°, а густе та жорстке витримає вищі значення – до 200°.
Випрямлення вологого волосся
Через брак часу деякі дівчата хапаються за випрямляч одразу після миття голови, до того ж деякі люди думають, що це більш ефективно. Насправді так ви сильно пошкоджуєте пасма. Під дією високої температури вода, що є безпосередньо у волоссі, перетворюється на пару та провокує тиск усередині кутикули. Результат – тріщини на зовнішньому шарі, ламкість, пухнастість та нездоровий вигляд загалом.
Тобто перед випрямленням обов’язково повністю висушіть волосся – за кімнатної температури або феном.
Занадто товсті пасма
Якщо ви поспішаєте, краще взагалі не брати випрямляч до рук, ніж намагатися випрямляти товсті пасма. Неправильний розподіл призводить до нерівномірного нагрівання, через що процедура не буде ефективною. Намагаючись досягти бажаного результату, ви можете тримати прилад на волоссі довше, ніж необхідно, а це призводить до пошкодження.
Вплив на ті самі пасма кілька разів
Одну зону випрямляємо один раз – це золоте правило. Треба лише дотримуватися технології, і тоді ви досягнете ідеально рівного волосся. Якщо ж проводити по одному пасмі кілька разів, можна пересушити його.
Щоденне використання випрямляча
Навіть за умови дотримання правил та використання термозахисту необхідно давати волоссю відпочинок від стайлерів, щоб воно залишалося здоровим та сильним. Тож не варто випрямляти його кожного дня, міняйте зачіски та робіть перерви у температурному впливі.
Крім того, важлива якість техніки, котрою ви користуєтеся. Фахівці б’юті-індустрії рекомендують стайлери BaByliss PRO – цей бренд пропонує випрямлячі з безпечним покриттям пластин та функцією регулювання температури, що дозволить створювати зачіски без шкоди для волосся.