«Забіг за двох»: українців запрошують пробігти дистанцію на підтримку поранених українських військових
17 Вер 2024, 11:24

«Забіг за двох»: українців запрошують пробігти дистанцію на підтримку поранених українських військових

22 вересня в межах «Першого безбар’єрного марафону Нової пошти» кожен охочий зможе пробігти на підтримку поранених військових: 1 кілометр у Києві на ВДНГ або довільну дистанцію в будь-якій точці світу.

Військові, за яких будуть бігти, отримають стартовий номер на майбутній марафон Нової пошти з відкритою датою ― на знак віри в їхнє одужання та повернення до активного життя. А від імені людей, які пробіжать дистанцію на локації марафону в Києві, військовим будуть відправлені медалі. Концепт медалі розробив український скульптор Петро Гронський. Силуети воїна та бігуна на медалі підкреслюють взаємозв’язок цивільних із військовими та вдячність захисникам і захисницям за оборону України.

Щоб долучитися до «Забігу за двох», необхідно:

  • зареєструватися на сайті
  • зробити реєстраційний внесок від 300 гривень (або від 100, якщо біжите дистанційно), який перекажуть реабілітаційному центру UNBROKEN («НЕЗЛАМНІ»). 
  • отримати від організаторів імʼя та історію військового або військової, заради кого подолаєте дистанцію;
  • перед забігом прикріпити собі на одяг стартовий номер і зазначити на ньому імʼя героя або героїні, за кого будете бігти;
  • 22 вересня пробігти дистанцію на локації марафону в Києві на ВДНГ або в будь-якій точці планети;
  • опублікувати фото або відео в соцмережах із хештегами #забігзадвох та #racefortwo і позначити сторінку @novaposhta_official.

Учасники, які долатимуть «Забіг за двох» на локації «Першого безбарʼєрного марафону Нової пошти», отримають стартовий номер за день до забігу на ВДНГ. Люди, які бігтимуть дистанційно, отримають електронний стартовий номер на пошту та зможуть надрукувати його самостійно. Перед забігом всі учасники отримають електронною поштою імʼя та історію військового або військової, за кого будуть бігти.

«Забіг за двох» благодійний: 100% реєстраційних внесків за участь організатори перерахують реабілітаційному центру UNBROKEN («НЕЗЛАМНІ»). У центрі надають лікування, протезування, фізичну та психологічну реабілітацію, житло та реінтеграцію військовим і цивільним, дорослим і дітям.

Якщо у родині чи серед друзів є військовий або військова з пораненням, розказати їхню історію можна на сайті, щоб учасники забігу подолали дистанцію за них. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео