Звичай, від якого треба відмовитись: насильство у сім’ї зобразили у вигляді вишивки
04 Бер 2024, 11:54

Звичай, від якого треба відмовитись: насильство у сім’ї зобразили у вигляді вишивки

Бʼє — значить любить. Це твердження «вшивалося» у свідомість з покоління в покоління. Люди довгий час жили з хибним уявленням, що насильство в сімʼї — це норма. Що це своєрідний візерунок життя предків.

Насильство — звичай, від якого треба відмовитися.

Нові покоління українців та українок все ще отримують у спадок ці старі схеми. Мовляв, «терпіння — правильний шлях життя, за допомогою нього ми маємо будувати стосунки та своє щастя». Доньці говорять: «Терпіння тобі, бо ти маєш бути слухняною та жіночною для чоловіка». Сину говорять: «Додай агресії, бо ти маєш бути мужнім та брутальним для жінки». Як схеми вишиванок, ці установки передають батьки, бабусі та дідусі, прабабусі та прадідусі.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Але в сучасному світі всі вже знають, що ці схеми не працюють. І що насильство у парі — це не про щасливі стосунки, не про пристрасть, не про ревнощі через велику любов, а про руйнацію і абʼюз.

Тож ми обираємо «вишивати» власні сценарії життя. Відкинути всі стереотипи та упередження, які нам намагаються навіяти. Ми «вишиваємо» гармонійні стосунки, у яких не місце агресії та гендерним стереотипам.

«Вишивати» — це, перш за все, говорити, не мовчати про насильство. Разом всі подолають цю проблему.

Саме з такою метою Vandog Agency обʼєдналися з Ла-Страда Україна і починають вже спільну боротьбу у подоланні цієї проблеми.

Окрім яскравих візуалів, які можна поширити для привернення уваги до тематики, команда закликає повідомити своє оточення про важливі номери гарячих ліній.

116 123 — Національна гарячя лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Розкажіть друзям про новину