Благодійна організація Cybersmile Foundation, що бореться з кібербулінгом, порівняла напади натовпу в інтернеті, які часто супроводжують диджитал насильство, з Процесом над салемськими відьмами 1690-х років.
Створений незалежною агенцією Joan London, ролик «Modern Witch Trials» має на меті привернути увагу до кібербулінгу та диджитал аб’юзу, ініціюючи дискусії про пошук менш жорстоких способів боротьби з проблемною поведінкою в інтернеті.
Креативна кампанія обертається навколо вражаючої думки: «Самосуд не є чимось новим. Він просто отримав технічний апгрейд».
«Анонімність нашого життя в інтернеті та легкість реагування в поєднанні з бажанням виглядати емпатичними та соціально свідомими призвели до зростання поведінки натовпу в інтернеті, — сказав виконавчий директор Joan London Том Гайден. — Люди, які стають мішенню, можуть приймати неправильні рішення або поводитися проблематично, але цей креатив покликаний змусити людей замислитися над тим, чи виправдана жорстока відплата, або чи є більш продуктивні способи стимулювати еволюцію».
Привертаючи увагу до тривожного зростання популярності культури скасування, ролик підкреслює, наскільки сильно онлайн-переслідування може вплинути на кожного, хто користується соціальними мережами — і як створення більш милосердної диджитал спільноти є життєво важливим для соціальної згуртованості.
Ролик, що створений режисером «Чорного лебедя» та «Кита» Дарреном Аронофскі, вийде в прокат у всіх кінотеатрах мережі Pearl & Dean напередодні Дня безпечного інтернету, що відзначається 6 лютого, а також у соціальних мережах.
Засновник Cybersmile Foundation Скотт Фріман додав: «Ця кампанія відображає основоположні принципи та місію Cybersmile: кожен повинен мати рівне право на доступ до нашого підключеного світу і користуватися ним. Ми сподіваємося, що це надихне глядачів замислитися над своєю поведінкою в інтернеті та над тим, чи сприяють їхні дописи та відповіді безпечнішому та більш позитивному використанню інтернету».