Українське видавництво випустило журнал про вплив технологій на життя суспільства
31 Січ 2024, 12:27

Українське видавництво випустило журнал про вплив технологій на життя суспільства

Команда видавництва Projector презентує своє нове періодичне видання про вплив технологій на життя суспільства. Перший випуск журналу «Синтетика» присвятили нейромережам та штучному інтелекту.

Як розповідає редакція, у випусках розбиратимуться, як саме впливають сучасні технології на українську культуру, здоров’я, фінанси, на смолтоки з колегами у перервах та на глобальні уявлення про майбутнє. «Синтетика» порушуватиме актуальні теми зі світу інновацій та вільно розглядатиме їх із різних поглядів: від світоглядних питань до побутових дрібниць.

Ось про що дізнаються читачі першого випуску:

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь
  • як ШІ вплине на формування нового покоління, для якого нейромережі вже буденність;
  • чи справді спровокує ШІ нову революцію у мистецтві;
  • як ШІ впливає на ринок венчурних інвестицій;
  • чи зможе він замінити дієтолога, або ж архітектора, сценариста, аналітика;
  • як ШІ вплине на довголіття, здоров’я та якість життя людей.

Також до номера увійшли інтерв’ю зі співзасновником компанії-творця «розумних» екзоскелетів Esper Bionics, добірка перспективних ШІ-компаній з українським корінням та стаття про роль нейромереж у сучасній російсько-українській війні. Редакція також вирішила додати звичну для українських періодичних видань рубрику «Порадниця» і навіть кросворд.

Традиційно команда приділила ретельну увагу візуальному стилю. Над концепцією під керівництвом Гліба Капорікова працювали автори дизайну вже бестселеру «Telegraf.Креатив у війні» та «Telegraf. Воля». У процесі цього разу використовували нейромережі, які допомогли створити ілюстрації випуску, автоматизувати процес виконання графіки та вигадати назву видання.

Обкладинка журналу «Синтетика» містить промпт — найпоширеніший нині спосіб взаємодії людини зі штучним інтелектом. Результат промпту видно, щойно відкривається журнал — читача зустрічає «обличчя» ШІ, одне з нескінченно можливих. Як пояснює редакція, таким чином все, що відбувається між першою й останньою сторінкою номера, ніби вміщується «в голові» умовного уособлення ШІ.

Як розповідають далі автори візуального стилю, комбінація синього й неоново-зеленого підсилює «синтетичний ефект» нової ери технологій. А унікальна модифікація орнаменту на кожному розвороті є метафорою нескінченності варіантів генерацій навіть у межах єдиного запиту. Цікавинкою візуального стилю журналу стало тиснення фольгою на обкладинці, а традиційним рішенням — відкритий корінець для зручності читання.

Журнал “Синтетика” надихатиме сміливо рухатися у майбутнє й перетворювати його на яскраве теперішнє. Не боятися експериментів, а синтезувати технології й людяність у бажану реальність.
Анна Карнаух
головна редакторка

Розкажіть друзям про новину