Офіційна пісня штата Каліфорнія наголосила на руйнівних наслідках зміни клімату
20 Вер 2022, 16:26

Офіційна пісня штата Каліфорнія наголосила на руйнівних наслідках зміни клімату

Історично склалося так, що сезон лісових пожеж у Каліфорнії припадає на період із травня по жовтень, коли літня спека досягає свого піку, а вітри загрожують розширити масштаби пожеж. Але сезон лісових пожеж – це вже не просто шестимісячний період у середині року, на думку експертів зі зміни клімату, у Каліфорнії цілий рік відбуваються рекордні лісові пожежі.

Щоб проілюструвати руйнування, які пожежі завдали ландшафту Каліфорнії, та умови, що призвели до цього, міжнародний рух, який бореться за клімат, Fridays for Future U.S. та креативна агенція FRED & FARID Los Angeles створили фільм «I Love You, California», натхненний однойменною піснею штату Каліфорнія.

Регіональний гімн Каліфорнії, прийнятий у 1951 році, прославляє красу багатого та різноманітного природного ландшафту Каліфорнії, від лісів до природного експорту меду, фруктів та вина. Сьогодні ці тексти звучать швидше болісно, ​​ніж радісно для мешканців, які змушені дивитися, як ці ж ліси та поля згоряють рік у рік.

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

Щоб привернути увагу до серйозності цієї проблеми, у фільмі «I Love You, California» кадр за кадром показані пейзажі штату: обвуглені скелети сосен, обпалені виноградні лози і навіть дика природа, яка постраждала від пожеж.

«Виростаючи у Каліфорнії, неможливо не бачити руйнівного впливу пожеж на все навколо тебе. Я бачив, як цілі громади втрачали будинки свого дитинства, а повітря ставало настільки забрудненим, що людина не могла навіть вийти на вулицю. Гори, які я відвідував у дитинстві, почорніли за кілька місяців. Я сподіваюся, що це лише одна з жахливих реалій зміни клімату, і це може привернути більше уваги до нинішнього шляху, яким ми проходимо», — сказав арт-директор FRED & FARID Los Angeles Кіомі Моррісон.

«Для нас, молоді, більшість нашого життя буде прожито в пеклі, за створення якого несуть відповідальність наші так звані лідери та корпорації, які їх фінансують. Ми переживаємо наслідки систем, побудованих на владі та жадібності, і люди вмирають, бо ті, хто при владі, вирішили, що гроші коштують більше, ніж людське життя. Скільки ще життів має бути втрачено, побито теплові рекорди, спалено землі, змито будинки? Кліматична криза більше не є абстрактним майбутнім чи новинною статтею про далеку країну. Це тут – це зараз. Ми маємо діяти. Куди не глянь, молодь виступає за системні зміни, але ми не можемо зробити це самотужки; нам потрібні люди з кожного покоління, які розуміють невідкладність кліматичної кризи, щоб приєднатися до нас, щоб конкретними способами усунути її першопричини», — каже Катаріна Майєр, національний координатор Fridays for Future U.S.

Розкажіть друзям про новину