Lenovo запросив інфлюенсерів знятися оголеними для кампанії
16 Вер 2022, 17:03

Lenovo запросив інфлюенсерів знятися оголеними для кампанії

У рекламній кампанії про сприйняття свого тіла, створеній агентством BBDO Nordics, для комп’ютерів Lenovo Yoga Slim 7 Pro X взяли участь чотири інфлюенсери з Північної Європи: Беатріс Рейман, Джулія Софія Ааструп, Мартіна Халворсен і Бенджамін Пелтонен, — яким було запропоновано стати позувати оголеними перед художниками.

Художники отримали ноутбуки Lenovo Yoga Slim 7 Pro X, щоб малювати інфлюенсерів, а потім створити їх власні художні інтерпретації в унікальних портретах. Як натяки на наготу в мережі та спосіб привернути увагу, підписники можуть змагатися за ексклюзивні нюдси в соцмережах.

Сьогодні в інтернеті більше оголення, ніж будь-коли раніше. У той же час онлайн-життя дуже далеко від реальності. Відрепетирувані пози, ретуш і фільтри допомагають людям показати свій найкращий, не зовсім природний бік. Це повністю спотворює реальність та створює проблеми самоприйняття. У той час, як кампанія підкреслює особливості комп’ютерів, вона також заснована на вже встановленому повідомленні #JustBeYou від Lenovo Yoga, щоб підкреслити онлайн-культуру, перевантажену оголеністю, ретушуванням та фільтрами.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

«Я так звик вибирати найкраще зображення чи додавати фільтри, коли публікую щось в Інтернеті. Здебільшого я редагую все, що роблю, щоб воно виглядало ідеально. Але тут мені нема за чим ховатися, тому натомість я повинен бути самим собою, справжнім, оголеним. І це здається трохи лякаючим і незвичайним, але водночас дуже захоплюючим», — заявила Беатріс Рейман, шведська ютуберка та інфлюенсерка.

«Ідея виходить із двох різних типів субкультур — наготи в онлайні зі збільшеними пікселями та безжалісними коментарями. І оголеність у світі мистецтва, де ваш погляд призначений для оцінки форм та виразів. Оскільки Yoga створені для творчості, вони стали ідеальним мостом між ними, де класичні дослідження мистецтва можуть зустрітися з інтернет-феноменом, яким є інфлюенсери», — додала Еліс Вестгорд, копірайтер у агентстві BBDO Nordics.

Розкажіть друзям про новину