16 Січ 2023, 09:52

Життя українського рок-музиканта помістили у NFT

Продається особлива NFT-колекція — життя українського рок-музиканта Дизеля, де кожен лот — важливий артефакт його історії, як творця. Втіленням у реальність такого задуму зайнялась креативна агенція маркетингових комунікацій Brain Tank.

Початок береться з головної цілі проєкту — допомогти ЗСУ. Буквально віддати життя на те, щоб зібрати допомогу, відображає справжнє прагнення людини. 

Та продати життя в супермаркеті неможливо, а здебільшого життя зірки, тому агенція пішла «на три літери» й розгорнула проєкт, де наразі при належних вміннях і знаннях можливо все. 

Життя музиканта помістили в NFT. Так, продається головний хіт, який зробив Дизеля Дизелем і підняв його на світовий п’єдестал. Це пісня, яка назавжди змінила його життя — пісня «Емігрант» із виключно авторськими правами на неї. 

Весь список лотів і те, як це працює, можна побачити тут. Світ активно змінюється, і зрозуміло, що кожен хоче побачити й себе у чомусь інноваційному, у тому ж NFT, але на питання «Як це зробити?», можна відповісти — йти до тих, хто не боїться посилати життя на три «загадкові» літери.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео