31 Сер 2022, 10:56

Жовтий скотч та тризуб на спині: нова форма українських триатлетів рятує життя

Українські триатлети (триборство – плавання, велоспорт, біг) створили спеціальну серію спортивної форми, яка покликана говорити про війну в Україні на світових змаганнях, а також допомогти українцям, постраждалим від війни. Придбати таку форму може кожен охочий.

RaceForUkraine – так називається рух, який започаткували українські триатлети на чолі з учасником Олімпійських ігор, чемпіоном світових змагань з триатлону Данилом Сапуновим. 

На одному з тренувань виникла ідея створити уніформу для стартів із символікою України, щоб посилити наш голос на світових змаганнях, ще раз нагадуючи про війну в Україні. Ключовим елементом дизайну став жовтий скотч – ним наші військові позначають своїх, а цивільні – заклеюють вікна, щоб зменшити потенційні наслідки від вибухів. Графічним зображенням скотчу виконаний і тризуб на спині форми.
Данило Сапунов

100% прибутку від продажу форми буде перераховано до благодійного фонду “Спанбонд”, що займається постачанням ВАК-апаратів (апарати для швидкого загоєння ран) в українські лікарні.

Як виглядає форма

Бігові футболки створено у колаборації з харківськими виробниками TrueColor з італійської тканини CoolMax, яка вважається найкращою у спільноті бігунів. 

Виробник велоформи – італійський бренд “Ale”,  у такій формі їздять учасники Tour de France. У колекції з’явиться велосипедна форма, трис’ют для триатлону, бавовняні, шкарпетки, рукавиці, шапка для плавання тощо. 

Замовити форму можна на сторінці RaceForUkraine.

Наразі рух підтримав український співак, громадський діяч Святослав Вакарчук – як прихильник бігу, Святослав обрав для себе бігову форму RaceForUkraine.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео