03 Авг 2022, 15:29

Жашківський Кабан одягнув військову форму

У лінійці бренду «Жашківський Кабан» від ГК «Нові Продукти» з’явилася спеціалізована новинка, створена для підтримки Збройних сил України, – Military Edition. Вже знайомий українцям Lager тепер можна знайти на полицях магазинів у новому мілітаристичному дизайні. Частину коштів із продажу кожної пляшки пива ГК «Нові Продукти» спрямовуватиме на допомогу армії.

«Жашківський Кабан» – це крафтове пиво немасового виробництва. Його виготовляють на броварні New Brew у місті Жашків.

Для нас «піксель» на Кабанчику – це своєрідний знак шани та солідарності з усіма українськими військовослужбовцями, які от вже майже півроку тримають над нами небо та кістьми лягають за нашу землю. Вони всі вже стали для нас майже святими. І це необхідно показувати: кожен наш воїн має знати, що ми поряд і готові підставити плече, коли потрібна підтримка. І наш оновлений «Жашківський Кабан» допоможе це зробити.
Олена Селютіної
директорка з комунікацій компанії

«Наша перемога насамперед – у колективній психологічній стійкості. А запорука цієї стійкості – попри все продовжувати жити звичним життям: ходити на роботу, користуватися послугами, зустрічатися з друзями, і цінувати такі зустрічі ще більше! Після продуктивного дня, допомігши армії та економіці, відкрити пляшечку заслуженого пива і посмакувати моментом. Адже в ковтку крафтового «Жашківського Кабана» зберігся шматочок розкішних колосистих полів, тихе журчання артезіанських джерел, теплота мирної людської праці. І ми все це невдовзі матимемо знову!» – каже пані Олена. 

Оновленого «Жашківського Кабана» вже можна знайти на полицях українських торговельних мереж.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео