04 Жов 2023, 12:25

Завдяки Amazon тепер можна запустити власний бренд одягу

Багато хто коли-небудь мріяв про власний бренд одягу, але не знав, як його реалізувати. Ідеї часто не можуть зрушити з місця, тому що реалії виробництва, інвентаризації та логістики доставки можуть бути приголомшливими. На щастя, Amazon тепер буквально здійснить цю мрію завдяки своїй платформі Merch on Demand.

Створити свою лінію мерчу на сайті так само просто, як завантажити ілюстрацію, вибрати тип і колір товару, а також додати опис продукту. Гігант електронної комерції заявив, що подбає про все інше: друк, виробництво, доставку і навіть обслуговування клієнтів, не вимагаючи від креатора жодних авансових платежів.

Онлайн-маркетплейс називає креаторів контенту всіх розмірів, які вже приєдналися до нього: від великих брендів, як-от Disney, Marvel, Cartoon Network, Adult Swim, Universal, Dr. Seuss, Fortnite та Overwatch, до незалежних дизайнерів.

Бізнес із друку на замовлення дозволяє креативним людям випускати широкий асортимент продукції з оригінальним дизайном, зокрема футболки, худі, попсокети та шопери. Вже за місяць вони отримають свої перші роялті.

А оскільки це Amazon, товари доставляються за допомогою служби Prime-доставки прямо до дверей покупців протягом трьох днів. Крім того, вони друкуються лише після того, як замовлення розміщене, тому на складі не залишається жодних запасів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео