11 Сер 2022, 14:39

Єгор Аветисов змінив Приват на Binance

 Binance, провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури, з метою подальшого поширення прийняття криптовалют в Україні та Центральній Європі, оголошує про нові призначення. Посаду керівника зі стратегічних партнерств в Україні та Центральній Європі обійматиме Єгор Аветисов. 

Єгор Аветисов має значний досвід роботи у фінансовій сфері та сфері банківських технологій України. Він займав провідні позиції в ПриватБанк, компаніях із цифрової трансформації бізнесу 42 Flows Technologies та Middleware Inc та відомий своїми нестандартними для банківського сектору підходами до залучення користувачів. У Єгора за плечима майже десятирічний досвід розвитку бізнесу ПриватБанку. За цей час Єгору та команді вдалося залучити Google Pay та Apple Pay до України, а також реалізувати технологію цифрових скінів на картках, яку вперше у світі було реалізовано та запущено ПриватБанком.

У Binance Єгор відповідатиме за розвиток стратегічних партнерств,  а також сфокусується на розвитку технології Binance Pay та нових фінтех продуктів.

Binance – унікальна криптовалютна організація, яка за п’ять років продемонструвала колосальне зростання – від інноваційного криптостартапу до глобальної фінансової екосистеми. Як на глобальному, так і на локальному рівні, ми розуміємо важливість залучення в нашу команду провідних фахівців у галузях, маркетингу та управління”, — сказав генеральний менеджер Binance в Україні Кирило Хом’яков. “Новий керівник зі стратегічних партнерств, завдяки своїй підтвердженій експертизі, безумовно, позитивно вплине на посилення присутності Binance в Україні і Центральній Європі, та сталого прийняття криптовалют.
Кирило Хом’яков
генеральний менеджер Binance в Україні

Розкажіть друзям про новину

Нове відео