17 Июн 2022, 12:12

YARCHE створила нову візуальну культуру для Армії Патріотів України

YARCHE створила нову візуальну культуру для громадської організації Армія Патріотів України, яка з 2014 року допомагає військовим АТО та українцям, що постраждали від війни.

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну у лютому 2022 року організація трансформувала свою діяльність та розширила її територію, залучила нових партнерів як закордоном, так і на території України, тож потребувала оновлення візуальної культури.

Команда Yarche розробила нову айдентику, перезапустила сайт для збору коштів та допомогла налагодити партнерство з медичною платформою Helsi для точного визначення актуальних потреб лікарень.

Новий логотип став більш компактним та має дві мовні версії.

Знак – це стилізоване і вписане в квадрат зображення тризубу. Його легко можна відтворити трафаретом на різних поверхнях, щоб позначити волонтерську допомогу. Дизайн система проста та легко підтримувана, а отже робота з нею не буде займати багато часу.

Сьогодні завдяки організації лікарні Києва, Чернігова, Одеси, Миколаєва та Харкова щотижня отримують життєво необхідну допомогу: обладнання та медикаменти для лікування пацієнтів, що постраждали внаслідок бомбардувань та обстрілів російських загарбників.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео