18 Май 2022, 14:28

Як у FAVBET адаптували роботу під воєнні реалії та вдосконалюють продукт

З перших днів повномасштабної воєнної агресії бізнеси опинились перед новою задачею: швидко реорганізувати робочі простори та адаптувати бізнес-процеси. Хтось будує для цього нові офіси, хтось виводить бізнес за межі країни, хтось перевозить команду на Захід.

Міжнародна Entertainment-компанія FAVBET приділяє увагу насамперед прозорим ринкам і підтримує найвищі стандарти обслуговування, відповідальної гри та чесних відносин.

Ми до останнього не вірили, що в Україні можлива повномасштабна війна, але готувалися до різних варіантів. Саме тому FAVBET обрала ринки Румунії, Хорватії та країн Латинської Америки для оперування.
Сергій Дзекунов
Chief Business Development Officer FAVBET

Щоб забезпечити безпечним місцем для роботи співробітників з регіонів, де ведуться активні воєнні дії, частина з них мала змогу переїхати в офіси Румунії та Хорватії. Бізнес компанії у цих країнах відповідає вимогам європейського законодавства та функціонує з 2016 року. 

В Румунії продовжені ліцензії на онлайн-казино і ставки на спорт, а також розроблені офіційні додатки на iOS та Android.

Головною метою FAVBET залишається постійний розвиток і примноження можливостей та послуг, які можна запропонувати користувачам. Саме тому на всіх платформах були розроблені нововведення: 

  • Реалізовано темну тему, у тому числі в додатках;
  • Реалізовано комплекс заходів з відповідальної гри (deposit limits, bet limits, self-exclusion, reality check);
  • Здійснено редизайн спортивної лінії. Додані зручні фільтри;
  • Впроваджено зручний сервіс e-mail верифікації.

Міжнародний сайт:

  • Додано нові ігри від провайдерів TurboGames (гра Bayraktar), Greentube, Skywind;
  • Нова зручна платіжна система для криптовалют (BTC, ETH, LTC, BCH, XRP, USDTE, USDTT, BNB, TRX);
  • Нові платіжні системи для країн Латинської Америки (Astropay, PIX, Boleto, Santander, Loterias Caixa);
  • Додано ТВ-трансляцію єдиного українського телемарафону, який працює на час війни.

Україна:

  • Підготовлено та верифіковано офіційний додаток iOS.

FAVBET продовжує вдосконалювати свій продукт на різних ринках та масштабує бізнес. Діяльність у Республіці Білорусь було призупинено 01.03.2022 року. Пріоритетом є лише прозорі демократичні ринки. Компанія активно долучається до підтримки України: забезпечення держави податками, а населення — гуманітарною допомогою, яку на регулярній основі передає благодійний фонд FAVBET Foundation.

Новость по теме
Рейтинг розмірів гідності Президентів: FAVBET Tech презентувала новий проєкт

28 квітня у Загребі, в рамках європейського благодійного турне «Матч за Мир! Зупинимо Війну!», відбувся матч Динамо Київ — Динамо Загреб, де FAVBET виділила 120 білетів на центральній трибуні для українських переселенців, підготувала футболки та прапори з українською символікою та лозунгом “Stop the War” та провела фотосессію команди «Динамо Київ» із переселенцями.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео