06 Лют 2023, 16:21

Влад Галяпа став креативним і новим Managing Director provid

На початку року команду provid очолив Влад Галяпа, який до цього обіймав посаду креативного директора.

Уперше Влад прийшов в агентство у 2008 році на позицію копірайтера та згодом виріс до креативного директора. На сьогодні його досвід становить 15 років у сфері комунікацій, 14 із яких він провів саме в provid. 

За цей час Влад встиг попрацювати з проєктами у всіх сферах бізнесу, від фінансів и ритейлу до соціальних ініціатив. У його активі понад 53 українські й міжнародні нагороди та безліч крутих кейсів, як-от роботи для UNHCR, WWF Ukraine, Transparency International, Eldorado.ua, МКІП тощо. Також він відповідав за такі гучні проєкти, як айдентика до 30-річчя Незалежності України, айдентика першого Дня Української Державності та шрифт Russian Bullet.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь
«Спершу в мене до власне креативу додалось управління креативом, а тепер до управління креативом додалось управління загалом (сподіваюся, без втрати креативу). Тобто відбувається цілком органічна еволюція: креатив та управління у квадраті. До того ж provid для мене дуже важливе та цінне місце, тож я навіть не роздумував, де ще проходити таку еволюцію, як не тут. 
Є відомий вислів: You miss 100% of shots you don’t take. Я під ним повністю підписуюсь

Розкажіть друзям про новину

Нове відео