26 Вер 2023, 17:45

Вікторія Бекхем випустить парфуми про кохання з Девідом Бекхемом

Британська співачка та дизайнерка Вікторія Бекхем анонсувала випуск власної лінійки парфумів.

Три унісекс парфуми, натхненні важливими моментами в особистому житті Вікторії, будуть доступні до продажу з 29 вересня.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Як одержима ароматами протягом усього життя, Вікторія розповіла, що завжди мріяла про створення парфумів: «Я б сказала, що ці три аромати — моя версія автобіографії».

Створені у партнерстві з відомим французьким парфумером Жером Епінеттом, аромати «Portofino ’97», «Suite 302» та «San Ysidro Drive» нагадують певні моменти з особистої історії дизайнерки, що охоплюють «дуже правдиву історію кохання між мною та моїм чоловіком, наші подорожі та мій шлях до самоприйняття».

«Portofino ’97» нагадує період, коли Вікторія та Девід почали зустрічатися, «Suite 302» нагадує про спільні подорожі до Парижа подалі від сторонніх очей, а «San Ysidro Drive» відсилає до більш пізнього моменту в їхній історії, приблизно до часу переїзду Бекхемів на Тихоокеанське узбережжя.

Один флакон парфумів коштуватиме 170 фунтів стерлінгів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео