Відео з камер спостереження показали проблеми із психічним здоров’ям медичних працівників
10 Кві 2024, 17:07

Відео з камер спостереження показали проблеми із психічним здоров’ям медичних працівників

Біль у тілі, виснаження, прискорене серцебиття, самоушкодження та тривога — це симптоми, з якими можна було б очікувати зіткнутися в медичних установах.

Але, звісно, не серед лікарів, медсестер та іншого персоналу.

Тим не менш, половина всіх учасників процесій у Національній службі охорони здоров’я Великобританії повідомили, що страждають від поганого психічного здоров’я та пов’язаних з ним хвороб.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Організація з психологічної підтримки медичних працівників Frontline19 зафіксувала цю сумну реальність у тривожному ролику, розробленому спільно з агенцією adam&eveDDB. Сцени засновані на реальних кадрах з камер відеоспостереження.

У розпал пандемії Covid-19 люди багато чули про підтримку працівників сфери догляду. Але за останні кілька років такі повідомлення майже зникли. Це робить підвищення обізнаності та надання допомоги цим людям більш важливим, ніж будь-коли.

«Дуже легко забути, що ті, хто піклується про нас, теж потребують турботи, — каже креативний директор a&eDDB Ант Нельсон. — Наша кампанія підкреслює життєво важливу підтримку, яку надає Frontline19, і необхідність того, щоб ця підтримка була доступною для працівників Національної служби охорони здоров’я Великобританії».

Засновник і генеральний директор Frontline19 Клер Гудвін-Фі додає: «Факти говорять самі за себе: минулого року працівники Національної служби охорони здоров’я Великобританії взяли 6,2 мільйона лікарняних днів, посилаючись на поганий психічний стан».

Розкажіть друзям про новину