22 Вер 2022, 15:58

Величезні стікери по всьому світу нагадали ГА ООН про світовий список справ

Комунікаційна агенція Project Everyone, яка є глобальним партнером ООН, запустила кампанію «World’s To-Do List» у Великій Британії на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку та у містах по всьому світу в рамках творчої кампанії, що закликає до дій щодо 17 Цілей сталого розвитку.

Кампанія була розроблена у співпраці з компанією Accenture Song, що спеціалізується на послугах у сфері інформаційних технологій і консалтингу

Прем’єра нового фільма для світових лідерів відбулася на Генеральній Асамблеї ООН цього тижня в рамках щорічного заходу SDG Moment, який проводиться на початку тижня високого рівня та який покликаний привернути увагу до Цілей у сфері сталого розвитку. У фільмі показано 17 цілей, яких світові лідери обіцяли досягти до 2030 року, представлені у вигляді гігантських стікерів, які розміщені на знакових місцях по всьому світу і зрештою сходяться в самому Секретаріаті Організації Об’єднаних Націй як потужне нагадування про те, що ще має статися.

У фільмі звучить пісня «Blowin’ in the Wind», яка стала відомою завдяки Бобу Ділану і виконана співачкою Cloves, щоб підкреслити ключову ідею про те, що відповіді не «blowing in the wind», вони у Глобальних цілях і лідери на Генеральній Асамблеї ООН — це ті, хто може їх реалізувати.

Цього року кампанія звертається безпосередньо до світових лідерів, притягуючи їх до відповідальності та забезпечуючи невідкладне вирішення Глобальних цілей у непростий час, коли прогрес за багатьма напрямами був зведений нанівець через Covid-19, і коли світ стикається з кризою вартості життя, яка може ще більше підірвати прогрес досягнення Цілей сталого розвитку.

Адам Кін, виконавчий креативний директор Accenture Song, сказав: «Фільм чудово екранізує просте, але важливе послання. Що відповіді на світові проблеми не знаходяться десь там, у світі, і не чекають, доки їх знайде хтось інший. У нас є відповіді, викладені у Глобальних цілях, ми просто повинні виконати «World’s To-Do List».

Річард Кертіс, співзасновник Project Everyone, сказав: «Ніколи ще не було так важливо, щоб світові лідери та весь світ згуртувалися навколо Цілей. Вони є світовим списком справ, планом для кращого світу, і настав час зробити їх пріоритетними, і лідери мають згуртуватися, щоб їх виконати».

Міста по всьому світу також взяли участь у кампанії World’s To-Do List з діджитал та фізичними активаціями у Баркарені, Боготі, Брістолі, Каннах, Курітібі, Досі, Дурбані, Фрітауні, Ліверпулі, Лондоні, Лондрині, Мехіко, Мілані, Нью-Йорку та Йокогамі.

Кейт Гарві, співзасновниця Project Everyone, сказала: «Кампанія World’s To Do List набирає обертів. Було чудово бачити, що так багато мерів прийняли її цього року. Ми знаємо, що міста, осередки інновацій, освіти та творчості, мають важелі для подолання надзвичайної кліматичної ситуації та досягнення цілей».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео