17 Тра 2024, 16:29

В Україні запустили платформу для безкоштовного навчання та розвитку BecomingX Ukraine

В Україні презентували навчальну платформу BecomingX Ukraine від британської освітньої компанії BecomingX. Платформа надає українцям безплатний доступ до інтерактивних курсів про цифрові технології та працевлаштування, а також до бібліотеки уроків для школярів та вчителів. Користувачі платформи зможуть опанувати нові навички, почувши про досвід українських та світових лідерів думок і знаменитостей, серед яких Джулія Робертс, Ченнінг Тейтум, Кортні Кокс, Андрій Шевченко, Маша Єфросиніна, Еліна Світоліна та інші.

Співзасновниками платформи BecomingX є британський мандрівник та амбасадор UNITED24 Беар Гріллз і соціальний підприємець Пол Герні. Головною метою запуску платформи в Україні є допомогти українцям розвивати навички, необхідні для працевлаштування, підприємництва, опанування нових професій за допомогою навчального контенту — тематичних відео, досліджень та вікторин. Платформа BecomingX Ukraine працює за підтримки «Дія.Освіта».

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

«Платформа BecomingX була створена у 2020 році, і зараз на ній зареєстровані тисячі користувачів з 19 країн. Наша мета — допомогти людям реалізувати свій потенціал. Розробивши нову платформу у співпраці з нашим благодійним фондом BecomingX Foundation, ми прагнули підтримати українців і дати їм можливість розвивати свої навички та впевненість у собі, говорить Пол Герні, CEO та співзасновник BecomingX.За підтримки світових компаній Accenture та Amazon ми розмістили на платформі інтерактивні курси, зокрема, про цифровий бізнес і технології, та надали доступ до міжнародної програми Amazon — AWS Educate й інших освітніх ресурсів. Ми понад усе прагнемо, щоб цей навчальний контент допоміг людям в Україні розвивати карʼєру або розпочати свій шлях з нуля».

Спікерами BecomingX Ukraine від України стали президент Української асоціацїї футболу, футболіст, тренер, володар «Золотого м’яча» Андрій Шевченко, інфлюенсерка, громадська діячка та YouTube-креаторка Маша Єфросиніна, ветеран і тренер реабілітаційного центру «Незламні» Володимир «Будда» Рудковський, перша ракетка України та бронзова призерка Олімпійських ігор Еліна Світоліна, засновник та креативний директор FROLOV Іван Фролов, олімпійський чемпіон з боксу Володимир Кличко, засновник креативної агенції ISD Group Віктор Шкурба, засновниця та голова благодійного фонду «Клуб Добродіїв», громадська діячка Марія Тодорчук. У своїх навчальних відео вони розповіли, які комунікації в благодійності ефективні, що допоможе ветеранам пройти реабілітацію та реінтегруватися в цивільне життя, як поєднувати креатив і технології, чи замінить ChatGPT креативників тощо.

Крім фільмотеки з відео від українських та світових знаменитостей, платформа має окремі розділи для шкіл, надає українцям безплатний доступ до школи найстарішої у світі енциклопедії Britannica (підписка на яку для користувачів інших країн коштує від 1200 фунтів), онлайн-платформи викладання та навчання CENTURY, проєктів ITSkills4U та Da Vinci, а також 3D-турів найвідомішими у світі музеями, парками та навіть поверхнею Марсу. 

BecomingX Ukraine створено для школярів та батьків, студентів та викладачів, підприємців та менеджерів, креативників, громадських діячів, волонтерів, ветеранів та всіх українців, які прагнуть розвиватись та опановувати нові навички. Доступ до платформи для українців безплатний, для користування потрібно зареєструватися на сайті

Платформа надає школам 24 записані заняття для учнів молодших та середніх класів з планами уроків українською та польською мовами, а також сертифікати про завершення курсів для всіх користувачів BecomingX Ukraine.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео