05 Чер 2023, 12:24

В Україні запустили нове державне медіа The Gaze

ДП МПІУ запустила нове державне медіа The Gaze, що буде знайомити західну аудиторію з подіями в Україні.

Як розповів міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, нова платформа поєднуватиме топові новини, репортажі, розважальний контент, аналітичні матеріали та стримінгові формати.

Медіа повністю англійськомовне, оскільки орієнтоване на західну аудиторію, щоб знайомити її «з феноменом країн нової Європи та України як її складової, з її людьми, історією, природою, культурою, політикою, економікою та впливом на глобальне майбутнє».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

The Gaze має власний Youtube-канал, Facebook, Instagram та Twitter.

«Ключова задача The Gaze — стати тим інформаційним простором, де українські наративи, герої, історії будуть органічно представлені через теми й цінності цікаві та зрозумілі широкій аудиторії західного світу, для якого частина Європи на схід від Берліна поки що залишається terra incognita.

Зараз, коли навколо України сконцентрована така кількість уваги від усього світу, заснування таких проєктів несе в собі важливу роль даючи нам змогу розповісти про нашу культуру та історію якомога більше, аби нас впізнавали не тільки як країну, що воює з росією, а як невід’ємну та цікаву частину європейської спільноти». — пояснив Ткаченко.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео