24 Бер 2023, 11:29

«Укрпошта» випустить марку «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель»

«Укрпошта» представила поштовий випуск до річниці деокупації Бучі, Ірпеня та Гостомеля під назвою «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель».

«Це не лише карбування подій у колективній пам’яті та історії, а й проживання болю та скорботи, які досі з’їдають кожного з нас зсередини. Складно повірити, що вже наступна весна, але ми не забудемо цих героїчних людей та міста. Тож підживлюймо нашу спільну ненависть до ворога, щоб не допустити в серцях ні краплі жалю чи пробачення. Винних буде покарано».

Передзамовити випуск можна вже зараз на сайті. Тираж блоку — 100 000 примірників. Дата введення в обіг — 31 березня.

На поштовому блоці використані матеріали фотокореспондента Радіо Свобода Сергія Нужненка та фотографа Михайла Джоса. Автор малюнку поштової марки, присвяченої Гостомелю, — художник Олександр Нікітюк.

На конверті — фотоколаж із зображень перших шпальт світових газет, які висвітлювали ці події. Листівки випущено у колаборації з ДУ «Український інститут» та креативною агенцією «Киїфорнія». А на конверті «Перший день» — ілюстрація схеми з напрямком наступу російських військ на Київ з боку цих міст.

Погашення «Перший день» відбудеться 31 березня в київському головпоштамті, а спецпогашення – в Ірпені, Бучі та Гостомелі.

В день введення поштового блоку в Бучі, Ірпені й Гостомелі починають працювати постійно діючі штемпелі з перевідною датою «Місто Героїв. Буча», «Місто Героїв. Ірпінь», «Місто Героїв. Гостомель».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео