10 Тра 2023, 09:31

«Укрпошта» представила марку на честь Дня Європи

На честь Дня Європи «Укрпошта» разом з багатьма європейськими поштами презентувала випуск поштової марки за програмою «EUROPA» — «Мир — найвища цінність людства».

«Ця марка — наш спосіб показати, що ми прагнемо миру для своєї країни та всього вільного світу. Але й хочемо, щоб інші пам’ятали: єдиний шлях до справжнього миру — перемога України». — пояснила «Укрпошта».

Марковий аркуш виконано у форматі зчіпки з 2-х марок. Малюнок першої — робота харків’янки Марії Суслової, яка посіла друге місце в конкурсі ескізів. Натхненням для неї стали слова нашого Президента: «Мир, Перемога, Україна».

На другій — новий знак миру, створений за мотивами кельтського любовного вузла дизайнерами Ліндою Бос і Руною Егілсдоттір. З цією роботою Пошта Люксембургу перемогла в конкурсі ескізів від PostEurop. Художниця конверта «Перший день» — Нато Мікеладзе.

Тираж зчіпки — 300 000 примірників.Кількість зчіпок в аркуші – 3 (6 марок). Власники філателістичних абонементів посилання на оплату випуску отримають напередодні введення поштових марок в обіг.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео