01 Бер 2024, 10:40

Український Vogue присвятив весняне друковане число країні, яка відстоює свою свободу

Український Vogue представив колекційне весняне друковане число Vogue Ukraine Edition 5.

Весняний друкований випуск Vogue Ukraine Edition містить масштабний фотоесей британського фотографа Бретта Ллойда — Ukraine Today. Один із кадрів, на якому зображена українська модель Кариною Мазяр та кадети Київського військового ліцею імені Івана Богуна, став обкладинкою друкованого числа.

Масштабний фотоесей Ukraine Today представив незаангажований погляд Ллойда на буденне життя в країні, де точиться війна. Герої світлин — чинні та майбутні військові, ветерани, медики, сільські священники, студенти й актори столичного Театру Франка. 

Нове число Vogue Ukraine Edition — про країну, яка відстоює свою свободу, плекає творчі таланти й заявляє про себе у світі мовою модної та культурної дипломатії. На шпальтах видання — історії про українців, які змінюють індустрію та світ.

  • Дизайнерка Світлана Бевза з нью-йоркського подіума розповідає про українські культурні коди.
  • Ритейлерка Христя Храновська проводить у головних європейських політичних інституціях виставки щоденників дітей, які пережили окупацію.
  • Меценатка Тетяна Веревська допомагає молодим академічним музикантам розвивати талант і виборювати премії на головних конкурсних майданчиках світу.
  • Куратори Вікторія Бавикіна та Максим Горбацький вперше в історії українського павільйону залучають нейровідмінних художників до участі в бієнале у Венеції.

Поруч із традиційними зніманнями Vogue про моду та красу — фотопроєкт «Коріння», присвячений темам сімʼї, єдності та любові. Його автори, фотограф Володимир Камінецький та креативний директор Антон Белінський, складають колективний портрет української молоді, розкиданої світом.

Презентація нового числа відбудеться 3 березня в межах офіційної програми Тижня моди в Парижі.

Разом із весняним випуском Vogue Ukraine Edition 5 виходить б’юті-додаток, присвячений темам ментального й фізичного добробуту.

Весняне число Vogue Ukraine Edition вийшло друком 1 березня.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео