09 Лют 2024, 15:42

Українська мережа супермаркетів запустила новий сайт гастрономічних знайомств

Перед Днем закоханих в Україні мережа супермаркетів «Сільпо» запустила оновлену версію сайту, на якому користувачі знайомляться через схожі смакові вподобання.

Щоб миттєво отримати потенційну пару на сайті, достатньо відповісти на короткі запитання про улюблені десерти, закуски або напої для побачення. За тиждень роботи у 2022 році сайтом скористалися понад 10 000 людей. Серед них є пари, які продовжили спілкування після знайомства та створили сімʼї.

Вперше ми запустили сайт знайомств до Дня закоханих у лютому 2022 року. Результат показав, що знайти свою пару через улюблену їжу іноді легше, ніж через фото чи опис профілю. Ми знаємо щонайменше дві історії закоханих, які познайомилися на нашому сайті та одружилися, а одне таке подружжя вже виховує дитину. Цього року ми запускаємо версію 2.0 сайту знайомств з оновленими запитаннями та любовними передбаченнями, щоб обʼєднати ще більше людей у любові до смачного або просто в любові.
Катерина Огуряєва
директорка з маркетингу мережі супермаркетів «Сільпо»

Парою, яка познайомилася на сайті у 2022 році, стали Анастасія з Житомира та Максим із Луцька. Анастасія зареєструвалася на сайті задля розваги, поки чекала на зустріч із подругою. З Максимом її обʼєднав «пекучий часничок». У січні 2023 року пара одружилася, а сьогодні вони виховують доньку Софію.

Як і в попередній версії сайту, для отримання пари потрібно авторизуватися через Facebook та відповісти на 7 тестових запитань. Наприклад, вибрати побачення, яке врятує настрій у дощовий день: з настільними іграми та солоними снеками чи романтичною комедією та фруктами. Після наданих відповідей користувач отримує посилання на профіль у Facebook та фото своєї пари, сумісної щонайменше на 70%.

Крім того, на сайті можна прочитати любовне передбачення і поділитися з друзями у соцмережах. Передбачення у жартівливій формі допоможуть користувачам дізнатися, хто вони у стосунках. До прикладу, «Я у стосунках, як йогурт: моя ніжність зашкалює» або «Я у стосунках, як ікра: завжди нагадую про свята».

Цього року на сайт додали нову функцію: кожен охочий може поділитися історією свого метчу та знайомства завдяки сайту, надіслати у формі зворотного звʼязку фото з першого побачення тощо.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео