25 Кві 2023, 11:32

Українська IT-компанія отримала 5 нагород міжнародної премії Indigo Design Awards 2023

Українська IT-компанія Alty, що спеціалізується на дизайні і розробленні банківських та фінтех-продуктів, одержала золото в категорії «Найкращий мобільний застосунок» з роботою «Мобільний Ощад», а також срібло в цій категорії з власним фінтех-продуктом Card Blanch. Ще одне срібло команда Alty здобула за роботу над дизайном десктоп-версії найбільшого українського поштового сервісу Ukr.net.

«Бути удостоєним світової премії Indigo Design Awards — це завжди велика честь. А для сервісної компанії, що створює такі продукти в Україні під час повномасштабної війни, це ще й велика мотивація. Ми щиро вдячні нашим клієнтам за довіру і співпрацю, а ще — за спільне прагнення робити з хороших продуктів визначні», — коментує Тарас Донченко, Head of Design в Alty.

Зокрема, робота над застосунком «Мобільний Ощад» тривала понад два роки, а над редизайном для Ukr.net працювали пів року. Для обох цих клієнтів команда провела комплексні аудити та дослідження ринку, а також розробила концепцію майбутніх продуктів, створила якісний UX/UI для усіх користувацьких сценаріїв та запропонувала сучасний візуальний стиль.

«Ми дуже раді, що українці мають можливість користуватися сучасними цифровими інструментами, в тому числі завдяки нашим зусиллям. Наші нагороди вкотре дають можливість заявити про Україну, як про одну з найдиджитальніших країн не тільки Європи, а й світу», — каже Діляра Асанова, Art Director в Alty.

Будучи сервісною IT-компанією, Alty ініціювала розроблення власного фінтех-продукту під назвою Card Blanch, який має на меті об’єднати всі платіжні картки, бонусні, картки лояльності, і навіть криптоактиви в одному місці. Восени 2022 року концепт цього продукту здобув міжнародну нагороду Red Dot Awards, а вже навесні забрав срібло в категорії концептів мобільних застосунків Indigo Design Awards. 

«Під час створення дизайн-концепту ми шукали візуальні референси і натрапили на обкладинку альбому групи Pink Floyd «The Dark Side Of The Moon». Ми зрозуміли, що призма, зображена на ній, з точністю передає нашу концепцію. Вона може зібрати цілий спектр кольорів в один промінь білого світла, подібно до того, як Card Blanch поєднує всі картки в одну», — ділиться Олена Варецька, Lead Designer в Alty.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео