29 Вер 2023, 15:53

Uber Eats та Disney+ представили меню зі страв валлійської кухні

Uber Eats та Disney+ створили перше у світі ф’южн-меню у стилі валлійської та голлівудської кухні. «The Wrexham Tastecourse» відзначає повернення американського спортивного документального серіалу «Ласкаво просимо в Рексем», який виходить на стримінговій платформі. Серіал документує події футбольного клубу «Рексем», про які розповідають власники клубу Раян Рейнольдс і Роб МакЕлхенні.

Пропозиція з семи страв поєднала традиційні валлійські страви, але переплітається з голлівудським гламуром, натхненна співзасновниками футбольного клубу.

Метью Прайс, регіональний генеральний менеджер Uber Eats у Великій Британії та Північній Європі, сказав: «The Wrexham Tastecourse» додає клієнтам Uber Eats трохи голлівудського колориту, доставляючи до їхніх дверей справжнє зіткнення культур. Ми знаємо, що наші клієнти люблять дивитися Disney+, насолоджуючись доставкою, і я сподіваюся, що ця нова пропозиція стане ідеальною їжею для перегляду Роба і Раяна».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

У рекламному ролику знявся телеведучий програми і футбольний фанат «Людина проти їжі» Адам Річман, який завітав до «Рексему», щоб продегустувати меню.

У ролику Адам сказав: «Я був великим шанувальником Роба та Раяна ще до того, як вони почали співпрацювати з «Рексемом». Як американець, який любить прекрасну гру і сам інвестував у клуби за кордоном, я був у захваті від «Ласкаво просимо в Рексем» і вхопився за можливість поділитися своїми знаннями про їжу на іподромі та допомогти Uber Eats у просуванні їхнього неймовірно розумного меню з голлівудського та валлійського ф’южн. Це було чудове знайомство з унікальними та вишуканими смаками Уельсу, і я впевнений, що ніхто не зможе не полюбити пиріг зі стейком!»

Розкажіть друзям про новину

Нове відео