01 Чер 2023, 12:17

У Великобританії відкрили кафе, де подають кулі замість страв

Лондонська організація Action Against Hunger UK стверджує, що існує зв’язок між насильницьким конфліктом та голодом. Вона нещодавно приймала гостей у своєму першому в історії Conflict Café. Гості були запрошені на сніданок, присвячений цій проблемі.

З нагоди п’ятої річниці Резолюції Ради Безпеки ООН 2417 благодійна організація подала сніданок з трьох страв, але замість вишуканих страв гостей зустріли порожні тарілки, як суворе нагадування про реальність голоду у світі.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Action Against Hunger UK (@actionagainsthungeruk)

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Крім того, на відміну від звичайних виделок і ложок, які можна побачити у вишуканому ресторані, столові прибори, якими були сервіровані пусті тарілки, були виготовлені з куль, що походять з країн, у яких конфлікти є найбільшою причиною голоду серед населення.

Серед страв у меню був літній салат, який кафе “не змогло” подати, оскільки “постачальники” були захоплені місцевими ополченцями, щоб використовувати їхні поля для встановлення мін. Крім того, “зникли” десертні сорбети після того, як місцеві водонапірні вежі були зруйновані обстрілами.

Згідно зі звітом організації «Неважливо, хто воює, голод завжди перемагає», війна і насильство є рушійними факторами відсутності продовольчої безпеки для 85% з 258 мільйонів жителів у 58 країнах світу.

«Конфлікти залишаються головною причиною гострого голоду в усьому світі і продовжують зростати. У багатьох конфліктах тактика облоги все частіше позбавляє людей основних засобів виживання, включаючи гуманітарну підтримку», – зазначила Кейт Манро, керівник відділу адвокації організації Action Against Hunger UK у Великобританії.

«Цивільні особи стають об’єктами жорстоких нападів, включаючи навмисне спалювання посівів, бомбардування ринків та об’єктів водної інфраструктури, а також мінування сільськогосподарських земель. Наша боротьба проти голоду – це також боротьба за мир», – додала вона.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео