08 Вер 2023, 13:01

У TikTok з’явився тренд, у якому загиблі діти розповідають про свою смерть

У cоціальній мережі TikTok набирають популярності відео, де діти описують власну смерть. У деяких роликах на анімованих фото були присутні реальні діти, в інших — зображення, згенеровані нейромережею.

@dqs3xpxeb Olivia Jansen tells us her story⚠️DISCLAIM this video is made using AI.This is a representation and not a photo out of respect for the family. The goal is to share his story in an immersive way#history #fyp #foryou #animatedstory ♬ Emotional Cinematic Sad Violin and Piano – ISAo

Голоси, якими розповідаються історії, також згенеровані ШІ.

Амелі Лем’є з Канади була однією з тих, хто побачив відео, де її дитина «розповідає» про свою смерть. У липні 2020 року її доньок, 6-річну Ромі та 11-річну Нору, вбив її колишній чоловік, який потім наклав на себе руки. У квітні цього року жінці надіслали TikTok-відео, у якому ШІ-версія її доньки Нори розповідала про їхні вбивства.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Я не змогла додивитись до кінця, і мій брат також не зміг. Він кричав, щоб це припинилося», — розповідає жінка.

Її родина та інші користувачі зверталися у техпідтримку TikTok з проханням видалити відео, але воно залишилось в мережі. І тільки після того, як Лем’є почала активно заявляти про свою позицію в засобах масової інформації, анонімний обліковий запис видалили.

Історії деяких дітей зняті кількома мовами, зокрема, португальською, іспанською, французькою, німецькою, італійською та польською. Так BBC виявила 170 різних TikTok-відео про Джеймса Балджера, дворічного британського хлопчика, якого в 1993 році вбили двоє старших дітей.

TikTok видалив більшість відео і заявив: «На нашій платформі не може бути такого тривожного контенту. Ми продовжуємо видаляти у міру того, як виявляємо». При цьому відео можна легко знайти на платформі, та представники соцмережі відкрито заявили, що не можуть контролювати весь контент, який публікують її користувачі.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео