21 Бер 2024, 10:50

У Франції засудили 28 осіб за кібербулінг інфлюенсерки

28 осіб були ув’язнені на термін до 18 місяців за цькування інфлюенсера у найбільшій на сьогодні справі про кібербулінг у Франції.

Судді визнали обвинувачених винними в переслідуванні Магалі Берди, яке було спровоковане кампанією французького репера Booba проти «злодійкуватих інфлюенсерів». Суд у Парижі визнав, що цькування мало «реальні наслідки» для психічного здоров’я пані Берди. Репер проходить по окремій справі і заперечує цькування.

Берда побудувала кар’єру у Франції як експерт зі стилю життя та моди, а також займалася маркетингом інших зірок соціальних мереж через свою компанію Shauna Events. Її адвокати заявили, що пости Booba заохочували «натовп» людей в Інтернеті надсилати ненависні та образливі повідомлення на адресу їхньої клієнтки, хоча репер це заперечує.

Суд заявив, що кожен з обвинувачених «зробив свідомий вибір приєднатися» до кібербулінгу. Обвинувачені у віці від 20 до 49 років отримали тюремні терміни від чотирьох до 18 місяців, деякі з яких були умовними. Підсудні були оштрафовані на 700 євро і зобов’язані виплатити додатково 54 000 євро компенсації своїй жертві.

Пані Берда, яку у Франції називають «королевою інфлюенсерів», привітала вирок як «прекрасну перемогу» після того, як раніше заявила суду, що через цькування вона була «на волосину від того, щоб викинутися з вікна».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео