27 Гру 2022, 11:41

Трансформація FAVBET Foundation заради допомоги ЗСУ

Фонд відкрили у розпал локдауну. Протягом двох років FAVBET Foundation працював над створенням в Україні умов для розвитку суспільства та підтримки державних програм. Фонд реалізував вже понад 100 ініціатив у сфері освіти, здоров’я та спорту. Сьогодні FAVBET — основний донор фонду. 

З 24 лютого 95% проєктів фонду орієнтовані на допомогу країні та переселенцям, армії та реабілітацію воїнів. Favbet Foundation адаптувався до нових реалій й чітко розуміє, що здолати ворога можливо лише допомагаючи нашим бійцям. Тому фонд робить все можливе, щоб швидко та якісно закривати потреби українських військових.

У 2023 рік Favbet Foundation входить як благодійний фонд із військовим напрямом. Сьогодні за сприяння фонду десантники, артилеристи, піхотинці, ППО й інші підрозділи ЗСУ отримали понад п’ять десятків автомобілів (позашляховики, карети «швидкої допомоги», мікроавтобуси і вантажівки), швидкісні квадрокоптери, антидронові рушниці, тепловізори, амуніцію, різне технологічне обладнання та безліч необхідного на фронті. Загалом на початок листопада фонд допоміг українській армії на десятки мільйонів гривень. Цифра зростає кожного дня. Тому що проєктів багато, фонд працює без вихідних. Близько 5 млн грн переведено на спецрахунок Національного банку України і підтримку United 24.

У вересні FAVBET відзначив річницю – 23 роки з моменту заснування. Команда вирішила, що найкращим способом відзначити дату стане допомога українській армії, а саме передання 23 дронів для ЗСУ. До благодійної акції долучилися також і співробітники компанії, які самостійно зібрали 240 тисяч гривень. Загалом за два тижні Favbet Foundation вдалося передати дрони DJI Mavic 3 вартістю 3 220 000 грн.

Одночасно з організацією благодійних зборів FAVBET Foundation та FAVBET прагнуть актуалізувати питання благодійності. Наприклад, з’явився креативний проєкт «Прокачка авто для ЗСУ», який не лише збирає кошти на придбання та ремонт 10 автівок для української армії, але й дозволяє слідкувати за процесом бойового тюнингу у форматі шоу.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео