21 Лют 2024, 11:28

Tinder змінить правила верифікації через шахрайство та розвиток ШІ

Tinder розширює свою програму верифікації у той час, коли штучний інтелект може ускладнити визначення реальності, а злочинність у дейтинг-застосунках зростає.

Tinder змінить систему верифікації в США, Великобританії, Бразилії та Мексиці протягом найближчих тижнів і місяців. Компанія вже тестувала цю функцію в Австралії та Новій Зеландії, де люди, які пройшли верифікацію, отримали на 67% більше збігів у порівнянні з тими, хто її не пройшов, йдеться у заяві компанії.

Процес вимагає наявності дійсного водійського посвідчення або паспорта та самостійно записаного відео. У користувача перевірятимуть дату народження та відповідність обличчя на відео селфі-фотографіям у профілі та посвідченню особи. Після того, як користувач подає інформацію, зазвичай потрібно близько однієї-двох хвилин, щоб отримати схвалення. Якщо користувач пройде верифікацію особи і фотографій, у його профілі з’явиться синя галочка.

«Деякі речі, які ми спостерігаємо у покоління Z, — це справді глибока потреба і прагнення до автентичності», — сказала головна виконавча директорка Tinder Фей Йосоталуно.

За її словами, дорослішання в епоху «диджитал технологій» створює відчуття бажання знати, чи дійсно людина, яку ти бачиш у соціальних мережах, є тією людиною, яку ти отримаєш.

«Ключовим для нас є те, як ми можемо допомогти вивести на перший план справжнє «я» людей у їхніх профілях та в їхньому досвіді», — додала Фей.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео