25 Вер 2023, 11:06

Tinder відкриє власний тату-салон

Tinder запустить власний попап тату-салон «Ink Twice». У партнерстві з лондонською студією Sixty Ink застосунок для знайомств допоможе самотнім людям розпочати нову подорож і залишити минуле позаду.

Протягом трьох днів (11-13 жовтня) люди матимуть змогу безкоштовно зробити редизайн та перекрити татуювання у тату-салоні Sixty Ink. Все, що потрібно зробити, це подати заявку на консультацію безпосередньо через кнопку «Запитати зараз» на спеціальному веб-сайті Tinder. Консультації надаватимуться за наявності вільних місць.

Tinder виявив, що кількість згадок «тату» і «татуювання» у біографіях британців у застосунку зросла на 183% з 2021 року, з яких понад 60% припадає на біографії представників покоління Z у Tinder. Дослідження Tinder також показало, що троє з п’яти (60%) молодих самотніх людей (у віці 18-25 років) розглядають можливість зробити татуювання для когось, з ким вони зустрічаються, а 79% молодих самотніх людей роблять татуювання з особливим змістом або символізують певні стосунки. Однак деякі вважають (30%), що татуювання показує, що вони піклуються про свого партнера або розглядають його як романтичний жест.

Лаура Вілкінсон-Реа, старша директорка з комунікацій Tinder UK, зазначила: «Від однакових татуювань до символічних малюнків з таємними значеннями, ми всі знаємо когось, або самі були тими, хто висловлював свою любов у сміливий і постійний спосіб. Ось чому ми так раді запустити «Ink Twice» з нашими партнерами з Sixty Ink, пропонуючи самотнім людям послугу для впевнених побачень і створення нових вражень, без жодних нагадувань про минулі стосунки».

Клаудіо Трайна, власник та провідний тату-майстер Sixty Ink, сказав: «Якщо у вас коли-небудь було татуювання, яке змушувало вас здригнутися, ми вас розуміємо! Ми бачили багато пар, які приходили до нашого салону, щоб зробити однакові татуювання зі своєю другою половинкою, а потім розлучалися. Саме тому ми раді повідомити, що співпрацюємо з Tinder, щоб заохотити людей «набити двічі» своє наступне татуювання. Ми пропонуємо перетворити татуювання з іменем вашого колишнього на витвори мистецтва з новим змістом і повернутися до нових стосунків з упевненістю в собі. Тож давайте забудемо про минуле і почнемо нову главу у вашій подорожі на побачення».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео