25 Июл 2022, 15:00

The New York Times відкриє бюро в Україні, щоб висвітлювати події війни

Американське видання New York Times відкриває бюро в Києві, щоб писати про війну росії проти України.

«Ми створили бюро в Києві, щоб продовжувати висвітлювати війну, яка перевернула життя мільйонів українців і прокотилася далеко за межами країни. Конфлікт поставив людей у ​​всьому світі під загрозу голодної смерті, зруйнував союзи, підірвав зусилля з переходу на екологічно чисту енергію і кинув виклик і так крихкому світовому порядку». — повідомили у виданні.

Очолить бюро Ендрю Крамер, який раніше працював у московському бюро.

Як повідомило видання, кар’єра Ендрю в The Times підготувала його саме до цього моменту. Він працював з 2005 року як кореспондент Business Day, а потім протягом багатьох років він був основним репортером, який висвітлював події в Україні у московському бюро. З 2014 року, після початку війни на Сході України, був військовим кореспондентом.

Крамер висвітлював махінації адміністрації Трампа в Україні. Він був наполегливим репортером, який виявив у записи про секретний платіж у розмірі 12 мільйонів доларів Полу Манафорту, тодішньому керівнику передвиборного штабу Трампа, від політичної партії президента України Віктора Ф. Януковича. Ендрю отримав Пулітцерівську премію за новаторську серію статей The Times про втручання росії у світові справи, особливо у президентську кампанію 2016 року.

До приходу в The Times Ендрю працював у Associated Press, у The Washington Post, як позаштатний репортер у San Francisco Chronicle і у The Ukiah Daily Journal у Каліфорнії.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео