06 Лют 2023, 17:37

Термометр для психіки допоможе виміряти рівень стресу

Сергій Данилов, засновник та СЕО Beehiveor Academy and R&D Labs, PhD, нейробіолог із 20-річним лекторським та науковим досвідом роботи в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а також керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance, маркетолог та лектор Роман Гавриш запустили проєкт, над яким працювали 3 роки.

Проект Anima розробники назвали термометром для психіки.

«Коли у вас трапляються важкі для психіки життєві ситуації (прильоти, смерті близьких/знайомих, втрата роботи, переїзд чи будь-які інші підстави для напруження психіки) – ми рекомендуємо скористатися нашим сервісом, щоб зрозуміти наскільки сильно вас “зачепило”, щоб попередити та уникнути розлад психіки. У цьому проекті ми намагаємося привнести нейробіологічні маркери (рух ока) в психіатричну діагностику, щоб зробити останню максимально точною наскільки це можливо поза лабораторією». – пояснили автори проекту.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Проєкт є інноваційним методом оцінювання психічного стану, заснований на перетині доказової психології, нейробіології, технологій eye-tracking і machine learning, для досягнення максимальної об’єктивності результату.

Він призначений для військових, тимчасово переміщених осіб та всіх, хто перебуває в стані підвищеного стресу. Anima допомагає відповісти на запитання «Як ви?» та уникнути розладів психіки.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео