25 Жов 2022, 16:27

Суші, піца і шашлик – найпопулярніші романтичні страви: опитування

VARUS оголосив результати конкурсу «Смак романтичної вечері», який тривав на соціальних сторінках мережі супермаркетів з 17 по 21 жовтня 2022 р. Кожен охочий долучитися розповідав власну історію першої романтичної вечері.

Своїми смачними історіями поділилися 253 читачі, які й стали учасниками конкурсу. Примітно, що жінки значно активніше готові занурюватися у спогади та переповідати їх. Так, 85% учасників проекту склала прекрасна половина людства. 

За словами конкурсантів, одним із основних місць для теплого вечора з другою половинкою є домівка, де закохані можуть розслабитися та чудово провести час, поласувавши смаколиками. До речі, серед найпопулярніших романтичних страв перше місце посідають суші, на другій сходинці – піца, а закриває трійку лідерів – шашлик. Окрім того, якщо вечеря не замовляється із ресторану чи кафе, то її зазвичай готує жінка – як показали відповіді конкурсної анкети, так відбувається у 88% випадках. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Варто згадати і про найнезвичнішу вечерю на першому побаченні, про яку розповів один з учасників – закохані просто ласували запашною малиною прямо з куща. Дійсно, не важливо що, де і як їсти – головне, з ким. 

Разом з тим, один із найцікавіших фактів, який вдалося дізнатися під час конкурсу, – це кількість нових сімей. Так, в подальшому після першої романтичної вечері 55 людей одружилися.  

Зараз всі українці живуть у вирі жахливих подій та негативних новин. Тому ми вирішили хоча б на хвилинку відволікти клієнтів від усього цього та трішки підняти їм настрій, зануривши у позитивні приємні спогади, де є тепло ніжних й щемливих побачень, і тих страв, які смакували під час романтичних миттєвостей. Такі спогади зігрівають та підтримують — і саме це зараз так потрібно кожному з нас
Ольга Румянцева
директор з маркетингу VARUS

Розкажіть друзям про новину

Нове відео