29 Вер 2022, 14:20

Страшний ролик про справу Ро проти Вейда нагадав виборцям про право голосу

Відколи Верховний суд скасував справу Ро проти Вейда, політики по всій країні і на федеральному рівні ввели заборони на аборти. Некомерційна організація охорони здоров’я Planned Parenthood Action Fund запустила кампанію, яка закликає виборців з’явитися на виборчі дільниці та взяти під контроль свої репродуктивні права напередодні проміжних виборів у США у листопаді.

Ролик «Your voice» показує молоду жінку, яка каже своїй матері, що вагітна і вирішила зробити аборт, тоді як на задньому плані звучить телевізійна передача, і ведучі оголошують про плани політиків заборонити цю процедуру.

Режисер Карін Кусама сказала: «Важливо, щоб усі розуміли, наскільки неймовірно високі ставки на цих виборах. Тепер, коли справу Ро проти Вейда було скасовано, політики, які виступають проти абортів, почуваються сміливішими, щоб контролювати кожну частину нашого життя — наші тіла, наші голоси та наше майбутнє. Як кінорежисер я відчувала необхідність проілюструвати, яким чином безрозсудні рішення, прийняті відірваними від світу політиками, вплинуть на матерів, дочок та сім’ї по всій країні, якщо ми не з’явимося на виборчі дільниці цього дня. Листопад. Настав час усім нам взяти себе в руки та проголосувати за свій голос».

Лорен Гарсімонд-Фішер, віце-президент зі стратегії бренду та культури у Planned Parenthood Votes та Planned Parenthood Action Fund, сказала: «Ми вважаємо, що ніхто не вільний, якщо він не може контролювати своє тіло, життя та майбутнє. Ось чому ми зробимо все, що в наших силах, щоб виборці направляли борців за сексуальне та репродуктивне здоров’я на посади всіх рівнів уряду».

«Your voice» — це нагадування про все, що стоїть на коні на цих виборах, і кличе до дії для виборців, готових повернути собі владу над своїм тілом і своїм життям.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео