28 Июн 2022, 10:05

Starbucks та Samsung створили колаборацію, натхненну кавою

Мережа кав’ярень Starbucks та Samsung створили колаборацію. Вони випустили продукти, які, на жаль, доступні тільки в Південній Кореї.

Слідом за партнерством Samsung з The Pokémon Company, компанія створила чохли для телефонів Galaxy, натхненні фартухами барист із кав’ярень Starbucks, та чохли Galaxy Buds, які виглядають так, ніби їх можна пити.

Лімітована серія продуктів включає чотири чохли для телефонів, кожен з яких виготовлений з «екологічно чистого матеріалу», для Galaxy S22, S22 Plus та S22 Ultra.

Galaxy S22 і S22 Plus можуть вбиратися у власні версії фартухів Starbucks. На одному дизайні логотип вибитий прямо по центру, а на іншому є слова «Count Stars in Your Galaxy».


Два інші чохли призначені для Galaxy S22 Ultra, які створені з ширшим отвором для додаткових об’єктивів камери моделі. Один з них з написом Bearista, а інший прикрашений фальшивою квитанцією із Starbucks.

У колекцію також входять чохли для Galaxy Buds 2, на одному з яких вишита емблема Starbucks.
Однак безперечним зірковим продуктом лінійки є «Latte Art Buds Case», який має форму кружки Starbucks і прикрашений латте-артом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео