03 Лют 2023, 12:24

Сталевий фронт Ріната Ахметова

«Сталевий фронт Ріната Ахметова» — це ініціатива, яка об’єднала усю мілітарну допомогу бізнесів SCM Ріната Ахметова для ЗСУ, медиків та працівників критичної інфраструктури.

З першого дня повномасштабної війни в Україні бізнеси Ріната Ахметова (Метінвест, ДТЕК, ПУМБ, Укртелеком та ін.) і ФК «Шахтар» почали допомагати захисникам України: купували та доправляли засоби захисту, техніку, авто, паливо тощо. 

Промислове виробництво також поставили на військові рейки: металурги Групи «Метінвест» в рекордно короткі терміни освоїли та удосконалили технологію виготовлення бронесталі та пластин із неї та розпочали постачання бронежилетів для наших воїнів. Наразі вже передали на фронт понад 150 тис. бронежилетів (це броня на кожному 10-му українському воїнові).

Також спеціалісти компанії спроєктували модульні сталеві укриття, що здатні витримати артилерійний обстріл. Це повноцінне польове житло із ліжками, пічкою, вентиляцією, аварійним виходом. Аналогів йому в Україні не виготовляють. Наразі вже 70 таких укриттів доправили на передову і продовжують їх виготовляти.

Загальна кількість дронів, які «Сталевий фронт» передав захисникам, сягнула 1300. Крім того, закуповують безпілотні авіаційні комплекси «Валькірія», «Лелека» та інші.

Звісно ж, всі бронежилети, дрони, системи наведення вогню, укриття та багато іншого наші воїни отримують абсолютно безплатно.

Енергетичні підприємства ДТЕК надають безкоштовну електроенергію госпіталям, лікарням, виробниках хліба, а також усім військовим та силовим структурам.

Головна мета ініціативи — зберегти життя військових та допомогти їм системно протистояти ворогові, наближаючи перемогу України.

Ми допомагаємо Україні, українській армії захистити суверенітет нашої країни та перемогти, а українцям — вижити та вистояти. Упевнений, що після перемоги нашої країни ми всі разом відновимо вільну, європейську, демократичну й успішну Україну. Зі свого боку ми не пошкодуємо для цього ані сил, ані коштів
Рінат Ахметов

Розкажіть друзям про новину

Нове відео