17 Тра 2024, 16:56

SOCAR. Україна. Разом: завершено перший етап капітального ремонту поліклініки в м. Ірпінь

У квітні було завершено перший етап капітального ремонту поліклініки в м. Ірпінь, профінансованого компанією SOCAR. На ремонт будівлі, що постраждала від обстрілів, благодійний фонд «SOCAR Благо» виділив 60 млн гривень. За ці кошти зроблено капітальний ремонт та утеплення фасадів і покрівлі, замінено вікна та відремонтовано вхідні групи.

Другий етап відновлення будівлі поліклініки, який теж профінансує SOCAR, передбачає будівництво укриття, встановлення протипожежної сигналізації та вентиляції. Завершити капітальний ремонт поліклініки планується до кінця цього року.

Крім того, минулого року компанія профінансувала відновлення ліцею №12 імені Заріфи Алієвої, який зазнав серйозних пошкоджень під час бойових дій. Всі заплановані роботи було завершено до початку нового навчального року. Тепер будівля має новий дах, вікна та вітражі, оновлений фасад, відремонтовані класи та кабінети, спортзал, який найбільше постраждав від вибуху, встановлено нові радіатори опалення, проведено косметичні роботи, а також відремонтовано бомбосховище. З метою вирішення проблеми з електрикою загальноосвітня школа була забезпечена генератором. Також було проведено роботи з утеплення приміщення ліцею, що вирішило проблеми з опаленням. Фасад будівлі був оздоблений художніми розписами — червоною калиною, що здавна символізує для українців рідну землю, та ластівками, які несуть радість та щастя. Вартість ремонту навчального закладу склала 112 млн грн.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Розкажіть друзям про новину

Нове відео