27 Лип 2023, 14:43

Snoop Dogg створив морозиво з NFT

Репер Snoop Dogg створив власне морозиво під назвою «Dr Bombay».

Цей десерт обіцяє звільнити розум і спокусити смакові рецептори як ніколи раніше, починаючи з розгортання у 3 500 магазинах Walmart.

Як засновник бренду, Snoop Dogg ретельно відібрав кожен із семи нових смаків, щоб створити колекцію морозива, яка дозволить кожному знайти свій власний смак.

Споживачі можуть вибирати між Bonus Track Brownie, вершковою насолодою Cocoa Cream Cookie Dream або освіжаючим апельсиновим кремом Iced Out Orange Cream. Серед інших спокусливих варіантів, Rollin’ In the Dough, S’more Vibes, Syrupy Waffle Sundaze та яскравий Tropical Sherbet Swizzle.

Цікаво, що морозиво Dr Bombay з’явилося на світ з NFT-колекції репера «Bored Ape Yacht Club».

Репер взяв несправжнього персонажа з діджитал сфери і створив його реальну версію як символ сучасного мистецтва та культури.

Кожен смак у цій лінійці морозива слугує ностальгічною даниною естетиці Вест-Кост виконавця.

«Для мене морозиво — це більше, ніж просто перекус, це спосіб розслабитися, відпочити та відчути себе щасливим. Це саме те, чого я хочу від морозива Dr Bombay — викликати посмішку на вашому обличчі та полегшити ваш розум», — зауважив Snoop Dogg.

«Я вклав своє серце і душу в удосконалення цих перших семи смаків, і я не можу дочекатися, коли мої шанувальники і весь світ відчують те, що я створив».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео