23 Сер 2022, 13:15

“Сміливість грати. Сміливість перемагати”: Чемпіонат України з волейболу презентував концепт сезону 2022–2023

Повномасштабна війна змістила акценти, і багато речей, які колись мали особливе значення для українців, виявилися “не на часі”. До цього переліку потрапив і спорт.

Та український народ своїми битвами та перемогами, своїми гуманністю та взаємодопомогою, активністю та сміхом в обличчя ворогу продемонстрував усьому світові найважливішу сутність українців — сміливість. 

Саме сміливість і стала опорною точкою для концепту Чемпіонату України з волейболу в сезоні 2022–2023. Водночас Професіональна волейбольна ліга України приєдналася до глобальної інформаційної кампанії Мінцифри “Сміливість”, запущеної навесні.

Спорт — на часі, навіть під час війни. У ньому виражені всі ті цінності, які просто зараз ведуть Україну до перемоги. Сміливість. Цілеспрямованість. Сила духу. Єдність. Командна гра. Здатність діяти разом і покладатися одне на одного. Боротися до останньої секунди й фінального свистка.

“Сміливість грати. Сміливість перемагати”. 

Key message Чемпіонату України з волейболу 2022–2023 міг би стати гаслом для всієї країни.

Війна не має бути підставою для того, щоб відмовитися від найважливіших цінностей, бо вони нібито “не на часі”. Навпаки, навіть під час війни — особливо під час війни — важливо продовжувати розвивати усі спортивні надбання. Адже спорт є базисом для сильної, здорової та непереможної нації — якій після воєнної перемоги належить відбудовувати і розвивати нашу країну.

Героями рекламної кампанії стали молоді обличчя українського волейболу: Макарова Дар’я (Збірна України U-17) і Штерик Едуард (Збірна України U-18).

Старт нового чемпіонату України з волейболу заплановано на 22 вересня. Цьогоріч усі ігри Чемпіонату — жіночої Суперліги Дмарт і чоловічої Суперліги Будінвест — відбудуться у місті Чернівці. За вимогами воєнного стану вони пройдуть без глядачів. Але вже сам факт проведення чемпіонату у воюючій країні є вираженням неймовірної сміливості — вираженій у концепті сезону.

Всі матчі Чемпіонату будуть транслюватися наживо на онлайн-каналі DIVISPORT VOLLEYBALL.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео