20 Лис 2023, 10:00

Сінема Сіті першими з кінотеатрів України запускають каси самообслуговування Self Service в усій мережі

Встановлення кас самообслуговування дозволило автоматизувати кінобізнес, оптимізувати шлях клієнта, розвантажити персонал та зменшити операційні витрати. Кейс мережі кінотеатрів Сінема Сіті.

Мережа кінотеатрів Сінема Сіті першою на вітчизняному ринку кінопрокату облаштувала всі свої кінотеатри касами самообслуговування. Клієнти можуть придбати квитки та необхідне для перегляду за 5 кліків. Це займає до 45 секунд. 

Self Service дозволяють клієнту придбати квитки та 3D-окуляри. А невдовзі у касах самообслуговування буде доступний весь асортимент кінобару: попкорн, снеки, смаколики тощо. Продукцію кінобару можна придбати як разом із квитками, так і окремо. 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Безготівковий розрахунок пришвидшує процес оплати. Можливо авторизуватися у програмі лояльності Cinema Cashback та накопичити або списати наявні кошти. Найближчим часом мережа інтегрує функцію оплати подарунковими сертифікатами. 

Функціонал Self Service не обмежується купівлею-продажем. Гість може переглянути репертуар, дізнатися більше про фільм, ознайомитися з програмою лояльності. Для зручності зчитування з екрана, розробник передбачив світлу та темну теми. 

Каси самообслуговування компанія розташувала у холі кінотеатрів. Вони стали першою точкою контакту з аудиторією. Таке рішення дозволило розвантажити звичайні каси на 50%, зменшити черги в пікові години. 

Ми визначили, що сервісність та диджиталізація стануть пріоритетами в роботі мережі кінотеатрів Сінема Сіті. Наразі ці два поняття нероздільні, щоб надавати клієнтам найвищий рівень обслуговування. У 2021 році ми оновили сайт, мобільний додаток, запустили нову на ринку кінотеатрів програму лояльності Cinema Cashback. У 2022 році вже були готовими запустити каси самообслуговування, проте лютий змінив наші плани. Увесь ресурс та увага були сконцентровані на підтримці ЗСУ та людей у тилу. Водночас ми, як і вся українська нація, не зупиняємося, тому в 2023 році успішно реалізували цей проєкт. Маємо перші відгуки від клієнтів — як лояльних, так і нових. Люди дуже задоволені.
Антон Чудаса
регіональний директор мережі кінотеатрів Сінема Сіті

«У Києві низка кінотеатрів, та зазвичай ми родиною обираємо саме Сінема Сіті. Уже роки 3 ходимо сюди, бо тут гарний зал, зручні крісла та приємний звук, просто відчуваєш об’єм картинки. Дітям подобається смак попкорну і розмаїття ласощів, які можна придбати з собою на сеанс. Каси самообслуговування ми спробували нещодавно, але вже готова сказати, що це — ван лав. Жодних тобі черг чи розмов із касирами. Прийшла, сама обрала зручні місця, ніякої тобі незручності через людей позаду, коли довго обираєш. Оплачую я завжди карткою, тут же списую Cinema Cashback кошти, у мене їх багато на рахунку, бо раз-два на місяць стараємося з чоловіком виводити дітей на мультики», — про свої враження нам прямо в кінозалі розповіла Ірина Соляник.

Після успішного запровадження системи кас самообслуговування в мережі Сінема Сіті компанія планує розповсюдити кейс і на мережу кінотеатрів Wizoria.

Більше про мережу:

“Сінема Сіті” — всеукраїнська мережа кінотеатрів заснована у 2007 році. Станом на 2023 рік мережа «Сінема Сіті» налічує кінотеатри у таких містах як Одеса, Київ та Вінниця, разом в яких розміщується 22 екрани. Усі кінотеатри мережі розташовані у популярних торгових центрах: м. Київ, ТРЦ Ocean Plaza, м. Одеса, ТРЦ Fontan Sky Center, м. Вінниця, ТРЦ Мегамолл та мають значний попит в глядацької аудиторії.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео