24 Лис 2022, 16:12

«Сільпо» повернулося у Херсон

Сьогодні, 24 листопада, почав працювати «Сільпо» у Херсоні на просп. Будівельників, 27-А. «Сільпо» в ЦУМі, на Ушакова, 49, плануємо відкрити незабаром. Поки що можемо відкрити супермаркети на «мінімальному заряді». Адже ми відновлюємося з «повного нуля». 

«Нуль заряду»

Ми були вимушені остаточно піти з міста наприкінці квітня. За цей час росіяни розграбували немалу частину нашого обладнання: як зазвичай, крали все, що можна було відкрутити: коптильню для риби, ваги, самокаси і купу невеличких штук. Ми навіть не знаємо повний перелік втраченого, бо інвентаризацію будемо проводити після відкриття. Бо відкритися ж важливіше. Додаємо до цього російську підлість у руйнуванні енерго- і водопостачання у місті — і маємо повний-повний нуль.

«Зажевріло червоненьким»

Ми дочекалися, поки «Сільпо» перевірять сапери ЗСУ, адже величезна кількість будівель громадського користування була замінована росіянами. Через постійні обстріли й неабияку завантаженість наших воїнів це зайняло кілька днів.

«Напівзаряджені»

Із першого дня роботи в магазинах у повному обсязі буде так звана стелажна продукція — тобто те, що стоїть на поличках і не потребує температурного режиму. Ще завозимо свіжі фрукти та овочі. Хліб поки що не з нашої пекарні, але він буде свіжий.

На Будівельників ми ще зможемо обладнати три «холодні» вітрини з молочною продукцією, ковбасними виробами й тортиками. Ми подумали, можливо, захочеться відсвяткувати виборену свободу і потішити себе солодощами.

На Ушакова ми встановлюємо трішки потужніший генератор. Тож там буде більший вибір молочної продукції, м’ясних і ковбасних виробів, солодощів. Ще буде свіжа риба і м’ясо. Невелика кількість замороженої продукції — напівфабрикати, риба, овочі. Можливо, вдасться запустити піч для піци — це буде наша майже перемога над законами фізики.

На Ушакова буде працювати кав’ярня. Крім кави та чаю з солодощами, ми тимчасово розмістимо в ній кулінарію. Асортимент поки невеличкий, бо зараз ми щодня будемо привозити готові страви з Миколаєва.

Звичайно, зв’язок поки що через Старлінки — мережа вай-фаю «Сільпо» доступна для всіх Гостей. І як треба підзарядитися, то також можна буде це зробити в «Сільпо». 

Поки так, а далі може бути тільки краще.

«Сільпо» на повному

Коли приїдуть замовлені нами генератори в Україну, тоді зможемо посилити заряд і наших магазинів. На Ушакова запрацює пекарня. Збільшиться асортимент замороженої продукції. Запрацюють всі вітрини з гастрономією, молочною продукцією, кондитерськими виробами.

Поступово відновимо розкрадене росіянами обладнання. Поставимо коптильню для риби та відновимо виробництво кулінарії в магазині на Ушакова.

Можливо, вдасться відновити супермаркет в ТРЦ «Фабрика». На жаль, він постраждав найбільше — був пограбований вщент, і велика частина площі вигоріла.

Витримаємо, повернемо, відбудуємо. Віримо і дякуємо ЗСУ!

Розкажіть друзям про новину

Нове відео