31 Січ 2023, 21:44

«Шоурум у Краматорську працює цілодобово»: Ольга Котрус звернулася до росіян

Письменниця та блогерка Ольга Котрус опублікувала на своїй Instagram-сторінці пост із поясненням, як мешканці росії та білорусі можуть забрати книги, на які оформлювали передзамовлення до початку повномасштабної війни.

«Справа в тому, що з доставкою книг на територію росії та білорусі зараз вкрай складно (і від цього так тривожно). Сама не можу зрозуміти, у чому річ. Нещодавно ось збиралася відправити партійку екземплярів до саратів і вологди — так оператор поштового відділення на мене так подивився, ніби в мене іскандер, замість обличчя, їй-богу. Таке хамство, огидне. Мені щось говорили про розірвані дипломатичні відносини між нашими державами, але я так і не зрозуміла. Уся ця політика — справа тонка, не хочу в це лізти.

З мінським та гомелем та сама історія — Укрпошта відмовляється туди відправляти, і все тут. Чи може мені хтось пояснити, нарешті, в чому справа? Книги лежать! ЛЮДИ-ТО ЧЕКАЮТЬ!»

Для тих, хто навіть дочитавши до цього абзацу, не зрозумів тролінг, Ольга в каруселі залишила можливі варіанти з фотографіями зруйнованих росіянами локацій України, де можна забрати передзамовлення.

«Декілька екземплярів завалялося в Харкові», «У Дніпрі зараз взагалі буккросинг», «За повним списком міст звертайтеся в дірект», — зазначила на світлинах письменниця. Для тих, чиї родичі мешкають в Україні, Ольга запропонувала передати книги разом із ними. В пакеті. Крім того, Ольга додала, що є можливість міжнародної експрес-доставки, що швидше за DHL.

«Як-то кажуть, свиснути не встигнеш — уже прилетить)) Забирати в Білгороді — йдіть на звук та клуби диму на горизонті».

Щодо повернення грошей за передзамовлення Ольга зазначила наступне:

Будь ласка, не хвилюйтеся. Гроші за ваші передзамовлення ніколи не будуть повернені. Вони ще весною пішли на потреби української армії.
Ольга Котрус
письменниця

Підписники схвально відгукнулися на пост:

Фото: Instagram Ольги Котрус

Розкажіть друзям про новину

Нове відео